جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتراهکارهای ایجاد طرح و نقش مدرن در منسوجات بافتی طرح دار (مبلمان)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  راهکارهای ایجاد طرح و نقش مدرن در منسوجات بافتی طرح دار (مبلمان)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مدرنیته نوعی شیوه زیستن و تجربه کردن زندگی به شمار می آید که از تحولات صنعتی شدن، شهرنشینی و تفکیک حوزه دینی از غیر دینی ناشی شده است. مشخصاتش عبارتست از فروپاشی و اصلاح گری، پراکندگی و تحولات سریع، ناماندگاری و نا امنی؛ (چایلدز، ۱۳۸۹، ۲۵) «منش شیوه زندگی ای امروزی و جدید، که به جای منش کهن زیستن نشسته و آن را نفی کرده باشد» (احمدی، ۱۳۸۷، ۹). مدرنیسم که در اواخر سده نوزدهم میلادی پا به عرصه وجود گذاشت امروزه به یک جریان فراگیر در زندگی بشر مبدل شده است به گونه ای که انسان امروزی سبک زندگی متفاوتی نسبت به پیشینیان خود انتخاب نموده و تمایل زیادی به تغییر دادن و مدرن نمودن اجزاء زندگی خویش دارد بر این اساس مدرنیسم یک جریان فراگیر در عرصه جهانی به شمار می آید که از طریق عامل ارتباطات به کشورهای دیگر نیز نفوذ کرده و آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.

این جریان که با تحولات علمی و فناورانه در دنیا مطرح شد  مستقیماً بر هنر نیز تأثیر گذاشت؛ ابتدا بر هنرهای محض و سپس بر هنر های کاربردی سایه افکند، هنر طراحی پارچه که یک هنر کاربردی به شمار می رود در کشورهای پیشرفته به دلیل شناخت مدرنیسم و استفاده از مؤلفه های آن در سطوح بسیار بالایی نسبت به کشورهای دیگری همچون ایران قرار  دارد، امروزه در بازار داخلی ایران به دلیل عدم شناخت کافی از این مهم و همچنین تقلید صرف از پارچه های خارجی نوعی دو دستگی طرحی ایجاد شده که آسیب زیادی را در پی داشته و خواهد داشت، استمرار چنین روند ناهماهنگی باعث افت بازار کشور شده و نارضایتی مشتری را به همرا دارد، لذا اولین قدم برای رفع این مشکل کسب آگاهی و شناخت کافی نسبت به مدرنیسم و مؤلفه هایش می باشد.

در پژوهش حاضر نگارنده بر آنست تا با روشن ساختن اهمیت مدرنیسم در دنیای امروز و شناخت بیشتر به ارزیابی راهکارهایی برای ایجاد طرح و نقش مدرن در منسوجات بافتی طرح دار پرداخته و در این زمینه تجزیه و تحلیل نماید.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

۲۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۷-۱۱-۰۵
كد : 109230
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss