جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتراهکار های توسعه اکوتوریسم در حاشیه رودخانه ها و آبگیر های شهرستان سیاهکل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  راهکار های توسعه اکوتوریسم در حاشیه رودخانه ها و آبگیر های شهرستان سیاهکل

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

گردشگری در سالهای اخیر رشد چشمگیری درسطح جهان داشته است . و توانسته نقش مهمی رادر زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی و افزایش در آمد پویایی ملی و بین المللی ایفا کند . اما متأسفانه ایران علیرغم داشتن جاذبه و توانمندی‌های فراوان گردشگری طبیعی مخصوصاً در امور اکو توریسم تاکنون نتوانسته در راستای صنعت گردشگری گام مهمی بردارد . علاوه براین ایران با قدمت چندین هزار ساله و با دارا بودن منابع فراوان و شگفت انگیزکه هر چهار فصل سال قابل بهره برداری هستند می‌تواند میلیون‌ها گردشگر مشتاق را از اقصی نقاط دنیا به خود جلب نماید . جاذیه های جهانگردی گیلان فراوان هستند . تقریباًجائی نیست که برای یک مسافر خالی از لطف و جذابیت باشد . از جاذبه‌های روستایی گیلان و لباس‌های محلی ، بازارهای هفتگی گرفته تا باغ چای – زیتون و سواحل دریا و رودهای متعدد و خروشان تا اعماق جنگل‌ها و دامنه و دامنه‌های سرسبز ییلاقی با چشمه سارهای طبیعی و یااز آرامگاه‌های مدفون در زیر تلی خاک مارلیک تا قلعه رودخان و تا قلعه لیسار و شهرهای بزرگ و کوچک با معماری بومی ، همه و همه جزئی از مجموعه جذابیت‌های گیلان گردی هستند که می‌توانند زمینه توسعه تورسیم و اکو توریسم را فراهم سازند . سیاهکل و منطقه زیبای دیلمان با مناظر طبیعی ، ییلاق‌های خوش آب و هوا، مراتع سرسبز ، چشمه‌های فراوان ، رودهای متعدد ، جنگل‌های انبوه ویادمانهای تاریخی از جاذبه  گردشگری بسیار برخوردارهستند. علیرغم گذران اوقات فراغت خود ، مدتی را در شهرستان سیاهکل سپری کنند . از مهم‌ترین مناطقی که غالباًگردشگران برای تفریح و بازدید انتخاب می‌کنند . جنگل و رودخانه‌ها می‌باشند ،در حالیکه کوه‌ها، آبگیرها ، آب بندان ها و چشم اندازهای حاشیه آن نیز می‌توانند در صورت فراهم شدن امکانات مناسب گردشگران را به سوی خود جلب نمایند . اما چیزی که دراینجا مهم است ، استفاده منطقی و درست از این جاذبه‌ها برای توریسم مخصوصاً اکوتوریسم است . شهرستان سیاهکل با شکل غیر منظم هندسی در ۴۹ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۵۰درجه و ۱۰دقیقه طول جغرافیایی شرقی ودر ۳۶درجه و ۴۱دقیقه تا ۳۷ درجه و ۱۱دقیقه عرض جغرافیایی شمالی در جنوب شرق گیلان قرار دارد . این شهرستان از دو بخش مرکزی و دیلمان تشکیل شده است . قسمت عمده این شهرستان کوهستانی و بخش شمالی آن جلگه ای است . از مشخصات بارز جلگه ای شهرستان وجودتعدای آبگیرهای کوچک و بزرگ در ابتداء طرفین و مسیر و انتهای رود است که در آبیاری زمین کشاورزی ، صید و شکار و زیستگاه طبیعی و جمع آوری نزولات جوی ، همچنین امر گردشگری و گذران اوقات فراغت نقش مهمی دارند . در این شهرستان بیش از ۲۸آبگیر و آب بند وجوددارد که تعدادی خشک شده و تعدادی نیز دارای آب هستند . در شهرستان سیاهکل چند رود مهم (چاک رود ، شمرود ، رود دیسام ) جریان دارد که پس ازطی مسیری در این شهرستان از آن خارج می‌شوند . در اطراف این منابع آبی ساکن و جاری ، چشم انداز های زیبای کوه – جنگل و چشمه‌هایی وجود دارند که همه به عنوان چشم انداز اکوتوریستی می‌توانند در جذب گردشگر نقش مهمی داشته باشند . برخی از انواع تفریحات وجود دارند که حیات وحش در نقطه عطف و مرکز آن‌ها قرار دارند .تماشای حیات وحش ، ماهیگیری و شکار تفریحی ، لذت جویی از مناظره به صورت متناوب و پراکنده و یا به صورت مشروح و گردآوری اطلاعات علمی توسط محققین و دانشجویان از جمله فعالیت‌هایی است که با برنامه ریزی برروی و گسترش آن در منطقه می‌توان زمینه فعالیت‌های توریسم و اکوتوریسم را فراهم کرد .

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-25
كد : 109227
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss