جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترتبه بندی ابعاد یادگیری سازمانی در بهره ¬¬وری منابع انسانی با استفاده از روش تاپسیس فازی (مورد مطالعه : شهرداری شهرستان محلات)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رتبه بندی ابعاد یادگیری سازمانی در بهره ¬¬وری منابع انسانی با استفاده از روش تاپسیس فازی (مورد مطالعه : شهرداری شهرستان محلات)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

بهره وری و عملکرد در سازمان ها و شرکت های مختلف تغییرات فناوری، راندمان فنی و سازمانی و صرفه جویی واقعی هزینه ها را در بر می گیرد. راندمان و عملکرد بالاتر به شرکت اجازه می دهد تا با سطح مشابه ورود ها، بازده بالاتری را ایجاد کند و سرانجام رشد اقتصادی کلی قوی تری را ارائه می دهد (ویلفرید و تاپسوبا، ۲۰۱۹).  

در عصر اقتصاد، همه شرکت ها و سازمان ها به دنبال بهبود و ارتقای وضعیت بهره وری و عملکرد خود هستند. سازمان ها، افراد، بخش ها، اتحادیه ها، مدیران و کارکنان همه از واژه های مرتبط با بهره وری و عملکرد استفاده می کنند تا بیان کنند که چگونه می توان کارها را بهتر انجام داد. بهره وری یک مسأله جهانی است و حدود سه دهه است که تلاش هایی در جهت رفع کاستی های آن در سازمان ها شروع شده است و یا به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد و بهره وری سازمان ها بوده اند (جودزاده و همکاران، ۱۳۹۸).

 اهميت بهره ­وري و لزوم بررسي آن با توجه به سطوح رقابتي ،  پيچيدگي فن آوري، تنوع سليقه ها، کمبود منابع و سرعت تبادل اطلاعات بر کسي پوشيده نيست. بهره وري منابع انساني يکي از مهمترين عواملي است که در پيشرفت هر سازمان نقش ايفا مي کند  . امروزه به بهره­ وري منابع انساني و تعيين جايگاه انسان و سهم وي در توليد کالا و ارائه خدمات بيش از پيش توجه مي شود و يکي از استراتژي هاي بهره وري توجه به نقش منابع انساني است (الواني و احمدي، ۱۳۸۰) .

بهره وري منابع انساني يعني به حداکثر رساندن استفاده از منابع انساني به طريق علمي به منظور کاهش هزينه ها و رضايت کارکنان، مديران و مصرف کنندگان به منظورحرکت در جهت اهـداف سازمان با کمترين زمان و حداقل هزينه (مينايي فرد، ۱۳۸۷ ). به زعم سوما نت بهره وري منابع انساني از ديدگاه مديران يعني دستيابي به همه چيز با هم تواُم با عملکرد موثر .

از طرفي يادگيري سازماني نوعي توانايي است كه همه سازمانها بايد آنرا دريابند وتوسعه دهند.دليل اين نكته اين است كه هر قدر سازمانها در امر يادگيري سازماني پيشرو باشند.بهتر مي تواننداشكالات خود را تشخيص دهند و اشتباهات را تصحيح كنند (نجف بيگي، ۱۳۷۹ ، ۱۹۰ ). بنابراين با وجود يادگيري درسطح سازمان فوق مي توان ضمن شناسايي اشکالات واشتباهات موجود وموثر بر بهره وري منابع انساني، در مجموعه مورد نظر  بر مشکل اشاره شده فوق نيز فا ئق آمد.

يادگيري سازماني فرايند به روز رساني و تغيير الگـوهاي ذهني  مشترک سازمان است که از طـريق اکتساب و بکارگيري اطلاعات، خلق دانش ونهادينه کردن آن در سازمان منجر به کسب مزيت رقابتي ،  افزايش سودآوري ودر نهايت بهبود عملکرد مي شود .

يادگيري قلب فعاليت هاي بهره وري است ،  به عبارت ساده تر يادگيري شکل جديد کار است . (مارکورات ، ترجمه زالي، ۱۳۸۵ ). بنابراين رابطه بين يادگيري سازماني وبهره وري را مي توان با توجه به ديدگاه «ري استاتا» به اينصورت بيان کرد  كه يادگيري افراد و سازمانها يك منبع هميشگي و پايدار براي سود آوري رقابتي است كه باعث افزايش كارايي سازمان مي شود. يادگيري به افراد كمك مي كند تا آنها آينده را ببينند و بفهمند و آن را در اختيار بگيرند و در نيل به اهداف سازمان استفاده كنند. با توجه به تعريف اثر بخشي «ميزان نيل به اهداف تعيين شده » اثر بخشي سازمان افزايش مي يابد. همانطور كه مي دانيم دو بعد اصلي بهره وري،  كارايي و اثر بخشي است. لذا با بكارگيري يادگيري در سطح سازمان موجبات ارتقاء بهره وري بوجود مي آيد . منظور از  اين تحقيق آن است که با تـاکيد بر نقش آموزش در تحقق اهداف بتواند مسئله افزايش بهره وري منابع انساني را در شهرداري محلات که به عنوان يکي از دغدغه هاي اصلي مديران ارشد سازمان مي باشد مورد بررسي قرار دهد . اين درحالي است که بحث آموزش و بهسازي منابع انساني يکي از ارکان مهم مديريت منابع انساني است ( جزني، ۱۳۷۸ ؛ سيد جواديان ، ۱۳۸۷).

با توجه به تدوين برنامه استراتژيک پنج ساله شهرداري محلات (۱۳۸۹) يکي از اهداف مهم تقويت نظام مديريت شهري با تکيه بر بيشترين مشارکت است، که اين مشارکت تنها در سايه يادگيري سازماني ايجاد مي شود. بنابراين شهرداري با اشاعه يادگيري­درسطح سازمان مي تواند ضمن پيشبرد اهداف استراتژيک مشکل پايين بودن  بهره­وري نيروي انساني خود را نيز حل کند. از طرفي به دليل عدم توجه کافي به يادگيري در سطح سازمان مورد نظر ،  محقق ضمن به اثبات رساندن اين مسئله که بهره وري سازماني متاثر از يادگير ي سازماني است به دنبال ارائه راهکارهايي به جهت حل مشکل يادگيري به عنوان عاملي مهم بر بهره وري منابع انساني شهرداري محلات مي باشد . مسئله اين است که شهرداري محلات از پايين بودن  بهره­وري نيروي انساني در مجموعه خود رنج مي برد. واين افت به دليل  پايين بودن يادگيري سازماني مي باشد.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-25
كد : 109262
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss