جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترشد جمعيت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

رشد جمعيت

(۱۹صفحه ورد)

پديده رشد جمعيت به ويژه در كشورهاي در حال توسعه و تنوع مواد غذايي و فراواني توليد آنها در كشورهاي پيشرفته، باعث شده است كه نياز و تقاضاي جهان به غذا به ميزاني كه در تاريخ سابقه نداشته ، افزايش يابد. در سالهاي گذشته تا ۱۹۵۰ افزايش محصولات زراعي اكثراً از طريق افزايش و توسعه سطح زير كشت انجام گرفته است، ولي از سال ۱۹۵۰ به بعد قسمت اعظم افزايش توليد، متكي بر افزايش محصول در واحد سطح بوده است، به طوريكه امروزه بيشتر اراضي بكر و مناسب زراعي جهان زير كشت و زراعت قرار گرفته است. از جمله فاكتورهاي مهم در بالا بردن توليد در واحد سطح استفاده صحيح از آب است. علم مهندسي آبياري نيز در جهت پاسخ گويي به اين نياز در دهه هاي اخير از پيشرفت قابل ملاحظه اي برخوردار بوده است. با توجه به كمبود بارندگي در كشور ما لازم است حداكثر استفاده از منابع محدود آب صورت پذيرد.

اما بنا به دليل فراوان از جمله عدم اطلاع كافي آبياران و كشاورزان ما با اصول صحيح مديريت آبياري ، مقدار زيادي آب كه مي تواند مورد استفاده گياه قرار گيرد و موجب افزايش توليد گردد ، به هدر مي رود.

مقدمه

نياز ارزيابي يك سيستم آبياري

طراحي يك سيستم آبياري واجراي آن ممكن است به نحو خوبي انجام پذيرد ويا بالعكس. حتي الامكان براي ارزيابي واقعي سيستم در حال كار وروش مديريت آن وارائه پتانسيل واقعي سيستم براي كاربرد باصرفه تر وبا بازدهي بيشتر است. اين نوع مطالعه از آن جهت ضروري است كه براي مديريت روشن مي سازد كه آيا اجراي كنوني سيستم را ادامه دهد ويا آن را بهبود بخشد.

بهبود مديريت  كاربرد آب در مزرعه باعث صرفه جويي در آب،نيروي كار وحفاظت از خاك شده وعلاوه بر آن موجبات افزايش محصول را فراهم سازد. ارزيابي يك سيستم بايد علاوه بر اندازه گيري،سودمندي روش آبياري موجود را نيز نشان دهد .مطالعه دقيق ارزيابي سيستم را بهبود بخشيد و همچنين ارائه دلايل منطقي در انتخاب اصلاحاتي كه مي تواند عملي اقتصادي باشد.

نتايج ارزيابي عمدتا اشاره به نياز به اندازه گيري كمبود رطوبت خاك وبهبود ونگهداري سيستم ها دارد كه به نوبه ي خود باعث صرفه جويي درآب ونيروي كار مي گردد. در بعضي مواقع نتيجه ي ارزيابي حكم بر سرمايه گذاري روي سيستم هاي آبياري مكانيزه ويا اتوماتيك مي نمايد.

……………………….

……………………….

……………………..

2019-03-19
كد : 31435
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss