جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترفتارهای شهروندی سازمانی : بهره وری اهرمی فعالیت در سازمان های مجازی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Organizational Citizenship Behavior Activity Leverage Optimization in Virtual Enterprise (2012)

رفتارهای شهروندی سازمانی : بهره وری اهرمی فعالیت در سازمان های مجازی

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۶ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

سازمان های مجازی بدین مفهوم هستند که رویکردهای اجتماعی، اقتصادی ، مهندسی و اطلاعاتی مختلفی را می دانند و بدون شک سازمان های آینده هستند. تحلیل روابط میان رفتار شهروندی سازمانی و سازمان مجازی ممکن است نشان دهنده جهت گیری های جدید عملیاتی باشد تا فعالیت هایش را بهینه کند. اعضای تیم های مجازی اکثر زمان ها بسیار دور از یکدیگر قرار گرفته اند. کاری که باید در کنار هم از طریق شبکه رایانه ای انجام گیرد، علارغم شایستگی تخصصی که حوزه ها باید داشته باشند، نیازمند رفتار شهروندی سازمانی رقابتی نیز هست.

از نقطه نظر ما، اهمیت رفتار شهروندی سازمانی در سطح سازمان مجازی که ویژگی خاصی دارد- عدم وجود مرکزیت- نداشتن یک چارت سازمانی، و عدم یکپارچگی سلسله مراتبی و یا عمودی است که بر اساس اعتماد متقابل شکل می گیرد. در این مقاله، نویسنده در تلاش است تا بر مجموعه ای از جنبه های مورد علاقه ای تاکید کند که به نظر می رسد در روابط میان اعضای سازمان مجازی و در طول دوره زمانی وجود این سازمان وجود دارد، روابطی که بر اساس OCB تفسیر می شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4244
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss