جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترهايي يافته از مرگ، فقر و بيماري

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

رهايي يافته از مرگ، فقر و بيماري

(۴۹ صفحه ورد)

فهرست مندرجات

۱- نجات از بلاي فقر  
۲- نجات از بلاي بيماري  
۳- نجات از بلاي مرگ  

 

فصل ۱

نجات از بلاي فقر

عيسي مسيح ما را از بلاي قوانين طبيعي نجات داده است. بلاي قوانين طبيعت چيست؟ تنها راه درك آن برگشتن به قانون است. عبارت “قانون” كه در شواهد جديد يافت شده است معمولاً به تورات موسي، يعني پنج كتاب اول كتاب مقدس مربوط مي شود. وقتي به اين كتابها يعني قانون رجوع مي كنيم درمي يابيم كه بلا يا مجازات بخاطر شكستن قانون خداوند به سه قسمت است: فقر، بيماري و مرگ ثانويه.

كار بدني بهره كمي دارد ولي تقوا و پرهيزكاري براي همه سودمند است و وعده زندگي و حيات را ميدهد كه اكنون در جريان بوده و بعداً ‌نيز ادامه خواهد داشت.

برخي مردم بر اين باورند كه ما وعده رحمت و بركت، به شكل مادي يا شكل هاي ديگر را نداده ايم ولي اين كتاب مقدس قطعاً بيان مي كند كه……………..

…………………………………………………………………..

 

2019-03-23
كد : 36728
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss