جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتروابط بین نرخ های بهره موثر و مورد انتظار به عنوان مکانیزم انتقال برای سیاست پولی: شواهدی از اقتصاد برزیل با استفاده از مدل های MS و VAR بیسی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Relationships between Effective and Expected Interest Rates as a Transmission Mechanism for Monetary Policy: Evidence on the Brazilian Economy using MS-models and a Bayesian VAR (2013)

روابط بین نرخ های بهره موثر و مورد انتظار به عنوان مکانیزم انتقال برای سیاست پولی: شواهدی از اقتصاد برزیل با استفاده از مدل های MS و VAR بیسی

توضیحات: ۲۰ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

این تحقیق از مدلهای سوئیچینگ مارکوف و VAR بیسی برای مشخص کردن روابط تجربی بین نرخ های بهره کوتاه مدت مورد انتظار و موثر در برزیل استفاده می کند. نتایج اصلی مرتبط با ایده ای تئوریک می باشند که بر اساس آن بانک مرکزی می تواند تنظیماتی را روی نرخ های بهره کوتاه مدت موثر داشته باشد، چون این موارد آخر روی نرخ های کوتاه مدت مورد انتظار تاثیر داشته، و در نتیجه روی نرخ های بهره بلندمدت نیز موثرند، چیزی که برای کنترل فعالیت خروجی و تغییرات قیمت ضروری است. علاوه بر این، مدلهای MS نشان می دهند این روابط تجربی تحت نظام واکنش بالاتر، اهمیت بیشتری دارند. حداقل، تست BVAR کارکردهای محرک-واکنش را حاصل می کند که نشان دهنده شوک های موجود در نرخ های مورد انتظار بر اساس تاثیرات ماندگارتر روی نرخ های موثر، نسبت به چیزی می باشند که در طرف مقابل آن مشاهده می شود. این شواهد از ایده سیاست پولی شفاف و قابل پیش بینی در برزیل حمایت می کنند.

واژگان کلیدی: نرخ های بهره؛ مدلهای MS؛ BVAR؛ برزیل.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۶۰۰۰ تومان)

 

2019-02-24
كد : 2008
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss