جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: محاسبه ضرایب افزایش بار برای ارزیابی پتانسیل خرابی پیشرونده در سازه‌های چارچوب فولادی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: محاسبه ضرایب افزایش بار برای ارزیابی پتانسیل خرابی پیشرونده در سازه‌های چارچوب فولادی (۲۰۱۵)

خرابی پیشرونده  سازه‌های ساختمانی، رویدادی نسبتاً نادر است. اما، خرابی پیشرونده  منجر به واقعه‌ای مصیبت بار می‌شود که منجربه مجروح و کشته شدن افراد ساکن میشود. بعلاوه، در اکثر بخش‌های جهان از جمله ایلات متحده آمریکا، اروپا، آسیا و اخیرا در امارات متحده عربی، تمایل به سمت ساخت ساختمان‌های سازه‌ پیچیده و بلند با مسیرهای بار پر حادثه مشاهده می‌شود. بنابراین، طراحی سازه‌ای که در مورد پتانسیل خرابی پیشرونده  تصمیم‌گیری می‌کند، مهم و حیاتی است. این مقاله با جزئیات کامل روند برآورد ضریب افزایش بار (LIF) مورد نیاز برای طراحی مقاومت در برابر خرابی سازه‌های ساختمانی فولادی را شرح می‌دهد که در مورد تاثیرات شکل‌پذیری اجزاء بر پاسخ سازه‌ای به دنبال شروع خرابی است. ضریب LIF جهت تخمین تاثیرات دینامیک برداشتن ستون/ دیوار استفاده می‌شود وقتی در طراحی از تحلیل استاتیک خطی یا غیر خطی برای ارزیابی پتانسیل خرابی پیشرونده انتخاب می‌کنیم. این روش، تفاوت در پاسخ‌ را در رابطه با تغییر شکل کنترل شده ودر مقایسه با کمیت‌های پاسخ نیرو کنترل شده و المانهای سازه‌ای را تشخیص می‌دهد. تاکید این مقاله بر روش مسیر جایگزین (AP) است که معمول‌ترین روش کاربردی برای طراحی مقاومت خرابی پیشرونده سازه ساختمانی است که در طبقه سکونتی II قرار می‌گیرد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-01-26
كد : 109347
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss