جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتروش شناسی مدل سازی دیجیتالی منابع، فرآیند و محصول معنایی یکپارچه مبتنی بر دستورالعمل (PRP)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

 Recipe-based Integrated Semantic Product, Process, Resource (PPR) Digital Modelling Methodology (2014)

روش شناسی مدل سازی دیجیتالی منابع، فرآیند و محصول معنایی یکپارچه مبتنی بر دستورالعمل (PRP)

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

روشهای مهندسی مجازی براساس مدلسازی و شبیه سازی دیجیتالی دارای پتانسیل برای بهبود تحلیل و عملکرد سیستم های ساخت هستند. تکنیک های مدلسازی دیجیتالی نسل کنونی در دیدگاه طراحی سیستم و مدلسازی چرخه زندگی تلاش می کنند تا جنبه های محصول، فرآیند و نیازمندیهای منابع را یکپارچه کنند. علیرغم این پیشرفت ها، برای تسهیل طراحی سریع و حمایت از انتخاب فرآیندها و منابع، یک نیاز برای مدل معنایی و یکپارچه کردن نیازمندیهای فرآیند – محصول با ظرفیت منبع وجود دارد. این مقاله یک دیدگاه مبتنی بر دستورالعمل را در مدلسازی براساس علم موجودات با ظرفیت تعیین سریع و انتخاب سیستم هایی که نیازمندیهای محصول و فرآیند را برآورده می سازند ایجاد شده است.

کلمات کلیدی

سیستم های ساخت، مدلسازی معنایی، مدلسازی دیجیتالی، علم موجودات

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-24
كد : 2004
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss