جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتروش های حسابداری مدیریت محیطی در شرکت های تولیدی کوچک و متوسط

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: روش های حسابداری مدیریت محیطی در شرکت های تولیدی کوچک و متوسط

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

حسابداری مدیریت محیطی در پاسخ به چالش های بوجود آمده در رابطه با سیستم های حسابداری مدیریت قدیمی مرتبط با فعالیت های محیطی پدیدار شده است (فریرا و همکاران[۱]، ۲۰۱۰). چانگ[۲] (۲۰۰۷) حسابداری مدیریت محیطی را به عنوان ابزاری معرفی می کند که به شرکت ها کمک می کند تا عملکرد محیطی را مدیریت کرده و اطلاعات محیطی را برای ذینفعان داخلی و خارجی گزارش کند. اثرات محیطی مهم تر و هزینه های مرتبط با آنها و نقص سیستم های حسابداری معمول برای مهیا کردن اطلاعات مورد نیاز جهت کاهش این اثرات و هزینه های آنها تأثیر زیادی در پیدایش حسابداری مدیریت محیطی داشته است (گاله[۳]، ۲۰۰۶؛ جاش[۴]، ۲۰۰۶).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

سازمانها به منظور حفظ مشروعيت كامل و باقي ماندن به عنوان يك بنگاه اقتصادی بايد قبول كنند كه نقش و وظيفه محیطی و اجتماعي نيز دارند. امروزه مديران واحدهاي تجاري ديگر نبايد تنها به كسب سود، افزايش فروش، رشد و توسعه واحد تجاري، افزايش توليد و تسلط هر چه بيشتر به بازارهاي فروش فکر کنند، بلکه باید مسئولیت های محیطی و اثرات محیطی کارشان را هم در نظر بگیرند. هر چند كه موارد فوق برای دستيابي آنها به اهداف شرکت لازم می باشد، ولي بايد توجه داشت كه رشد وتوسعه صنايع، كارخانه ها و واحد هاي تجاري همگام با ايجاد و تكامل نهادهاي اجتماعي، تحول در نقش اطلاعات، تحول در تشكيلات دولتي و سر انجام تحول در اخلاق، به تدريج تعهدات و الزاماتي محیطی را به عهده واحد تجاري به وجود خواهد آورد (دراکر[۵]، ۲۰۰۰).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

جمیل و همکاران[۶] (۲۰۱۵) اعمال حسابداری مدیریت محیطی را در شرکت های کوچک و متوسط در مالزی مورد مطالعه قرار دادند. این مطالعه عوامل و موانعی را که بر اعمال حسابداری مدیریت محیطی تأثیر می گذارد را مورد بررسی قرار می دهد. نتایج مطالعه نشان داد که بیشتر شرکت ها دارای یک اختصاص بودجه به فعالیت های محیطی بودند و حسابداری مدیریت محیطی فیزیکی را انجام می دادند.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

[۱] – Feriera et al.

[۲] – Chang

[۳] – Gale

[۴] – Jasch

[۵] – Dracker

[۶] – Jamil et al.

390,000.00 RIAL – خرید
2019-03-04
كد : 10849
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss