جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتروش AHP فازی برای انتخاب تامین کننده: مورد مطالعه در شرکت جیر موتور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A FUZZY AHP APPROACH FOR SUPPLIER SELECTION PROBLEM: A CASE STUDY IN A GEARMOTOR COMPANY (2013)

روش AHP فازی برای انتخاب تامین کننده: مورد مطالعه در شرکت جیر موتور

توضیحات: ۱۳ صفحه انگلیسی، ۱۲ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

انتخاب کالا یکی از مهمترین کاربردهای بخش خرید است. کارخانه ها با انتخاب بهترین کالاها میتوانند در هزینه مواد صرفه جویی کنند و رقابت را افزایش دهند. گرچه این تصمیم گیری زمانی که چند کالا وجود داشته باشد، معیارهای متناقض زیاد باشند، و پارامترها دقیق نباشند، کار پیچیده ایست. علاوه بر این عدم قطعیت و ابهام در نظر کارشناسان، بزرگترین مشکل است. بنابراین استفاده ی گسترده از معیارهای متعدد در تصمیم گیری، ابزار AHP فازی را بوجود می آورد که میتواند بعنوان روشی برای مشکل انتخاب کالا مطرح شود. این مقاله کاربرد AHP فازی را در شرکت جیر موتور نشان میدهدکه بهترین کار را با توجه به معیارهای انتخاب شده تعیین کرده است. نقش این مطالعه تنها کاربرد متادولوژی AHP فازی برای مشکل انتخاب کالا نیست، بلکه ارایه ی مروری جامع بر مقالات مربوط به مشکلات تصمیم گیری در مورد چند معیار است. علاوه بر بیان واضح و عددی مراحلAHP فازی ، این تحقیق میتواند یک راهنمایی برای متادولوژی قابل اجرا برای مشکلات تصمیم گیری در مورد چند معیار باشد.

اصطلاحات کلیدی

انتخاب کالا، AHP فازی، تصمیم گیری در مورد چند معیار

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4248
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss