جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایترویکرد کیفی و کمی شناسایی عوامل مرتبط با میل به ماندگاری دبیران تربیت بدنی و ورزش

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  رویکرد کیفی و کمی شناسایی عوامل مرتبط با میل به ماندگاری دبیران تربیت بدنی و ورزش

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

آموزش و پرورش از جمله سازمانهای است که موفقیت آن در گروه بهره  از نیروهای  مانا و متعهد است.معلمان مو ثرترین و مهمترین نیروهای آموزش وپرورش هستند که برنامه ها و اقدامات حمایتی برای حفظ و ایجاد انگیزه کافی و لازم برای ماندگاری آنها اجرا می شود .معلمان از عوامل مهم تاثیر گذار بر کیفیت آموزش و یادگیری دانش آموزان است .دبیران تربیت بدنی و ورزش نیز به دلیل ماهیت حرفه ای ،تقریبا از شرایط کاری و سازمانی ویژه ای بر خور دارند .تنوع و پراکندگی فعا لیتهای شغلی دبیران تربیت بدنی و ورزش از نظر آموزشی ،پزوهشی ،رفتاری و امور فوق برنامه و مسابقات نشان می دهد شناخت و وضعیت شغلی این افراد احتمالاً می تواند در کارایی و اثر بخشی برنامه های تربیتی بدنی کمک کننده باشد از این رو آماده سازی شرایط و امکانات اولیه برای معلمان تربیت بدنی ، ضرورت تربیتی و آموزشی دارد فرایندهای که به منظور ماندگاری معلمان ورزش ارائه می شود در صورتی که منطبق با نیازها، انتظارات و خواسته های آنان باشد ، علاوه بر اینکه انگیزه ماندگاری معلمان ورزش را تقویت می کند رضایت شغلی و تعهد سازمانی آنان را کرد و پیامد های مهم و متمرکز بر گرایشهای معلمان ورزش نسبت به شغل و سازمانشان است افزایش می دهد. مسئله ای که در این تحقیق در پی پاسخ یابی به آن هستیم این است که چه عواملی سبب ایجاد و احتمالً افزایش میل به ماندگاری با انگیزه در معلمان ورزش می شود تا با توجه به آنها در معلمان ورزش ، علاقه و تمایلات بیشتر نسبت به اجرای فرایندهای تعلیم و تربیت ایجاد شود.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-01-26
كد : 109387
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss