جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتزمانبندی توزیع شده ارتباطات بیسیم برای کنترل ولتاژ در گرید هوشمند میکرو

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Distributed Scheduling of Wireless Communications for Voltage Control in Micro Smart Grid (2011)

زمانبندی توزیع شده ارتباطات بیسیم برای کنترل ولتاژ در گرید هوشمند میکرو

– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

کنترل ولتاژ یکی از وظایف مهم در میکروگریدها بوده که تنظیم کننده ولتاژ اپراتور انرژی توزیع شده (DEGs)   بشمار می رود. ارتباط بیسیم برای ارسال اطلاعات از سنسور ولتاژ به  dEG ها مورد استفاده قرار می گیرد. بخاطر اختلال موجود در سنسورهای بیسیم , زمانبدی برای انتقال داده های سنسور ضروری می باشد. الگوریتم زمانبند توزیع شده در چارچوب سیستم های پویای هیبرید پیشنهاد شده است. وضعیت گسسته در پویایی های سیستم با توجه به سنسورهای زمانبندی شده بدست آمده است. سپس این زمانبندی بصورت مسئله بهینه سازی دنباله حالت پویایی سیستم فرموله شده و با استفاده از الگوریتم گرادیان فرعی صورت توزیع شده حل گردید. عملکرد روش بوسیله شبیه سازی عددی بررسی شد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 5051
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss