جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسازوکارهای مبارزه با فساد در حقوق¬ بین¬الملل با تأکید بر نقش سازمان¬های بین¬المللی و منطقه¬ای

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  سازوکارهای مبارزه با فساد در حقوق¬ بین¬الملل با تأکید بر نقش سازمان¬های بین¬المللی و منطقه¬ای

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

فساد مالي – اداري به معناي سوء استفاده شخصي از موقعيت و منصبي است كه در بخش عمومي يا خصوصي اقتصاد به او محول گرديده و به عبارت ديگر، فساد هر نوع رفتاري را گويند كه با سوء استفاده از اعتماد و خروج از بي طرفي يا نقض اصل وفاداري توسط اشخاص كه در بحث خصوصي يا بخشي عمومي فعاليت دارند همراه است و هدف از آن، جلب منافع ناحق و نامشروع براي مرتكب يا اشخاص ثالث مي باشد. فساد مستقيماً به حاكميت قانون در رقابت آزاد و توسعه اقتصادي به ويژه توسعه پايدار لطمه وارد می­آورد نابرابري اجتماعي را تشديد كرده و سبب توليد ثروتهاي بادآورده و كاهش سرمايه گذاري در بخشهاي توليد اقتصاد مي­گردد. از آنجا كه امروزه اقتصاد جهاني پيش از پيش فعال درآمده، ديگر نمي توان با معضلات مشترك اقتصادي از جمله فساد مالي –اداري صرفا در سطح ملي مبارزه كرد از همين لحاظ است كه در حال حاضر سازمان­های  متعدد بین­المللی و منطقه­ای از قبيل بانك جهاني، سازمان تجارت جهاني، سازمان همكاري و توسعه اقتصادي، شوراي اروپا، اتحاديه آفريقا، سازمان كشورهاي آمريكايي و صدها سازمان بین­المللی و منطقه­ای ديگر به امر مبارزه با فساد به عنوان يكي از الويت هاي اصل خود مي نگرد و سازمان ملل متحد در اين باره در چهارچوب كنوانسيون هاي الزام آور و اسناد غير الزام آور و نيز در چهار چوب نهادها و كنفرانس­هاي تخصصي توجه ويژه اي نشان داده است. اما موضوعي كه نياز به تحقيق درباره آن احساس می­شود اين است كه سازمان­های بين­المللي و منطقه­ای عملاً از چه سازو كارهايي براي تقويت همكاري بین­المللی كشورها در جهت مبارزه با فساد بهره مي برند و نقاط قوت و ضعف اين سازو كارها كدام است و كداميك از آن­ها در عمل موفق بوده است. و با توجه به عضويت ايران در كنوانسيون ملل متحد بر ضد فساد اهميت اين موضوع كاملاً محسوس و مشهود است.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-02-19
كد : 110824
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss