جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسازگاری پنجره رقابت اتصال پویا (DCWA) در شبکه محلی بیسیم IEEE 802.11e

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Dynamic Contention Window Adaptation (DCWA) in IEEE 802.11e Wireless Local Area Networks (2008)

سازگاری پنجره رقابت اتصال پویا (DCWA) در شبکه محلی بیسیم IEEE 802.11e

– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

پروتکل واسط کنترل دستیابی (MAC)  بیسیم محلی, مسئول اشتراک موثر پهنای باند ارتباطی محدود می باشد. با تقاضای کیفیت سرویس(QoS) که مورد پشتیبانی کلاسهای ترافیکی مختلف در ۸۰۲٫۱۱e می باشد, این کار پیچیده تر خواهد شد.

در مقاله جاری, الگوریتم DCWA را معرفی می کنیم که پارامترهای پنجره رقابت را برای یک کلاس ترافیک سازگار کرده بطوریکه برای براورده سازی شرایط زمان واقعی به اندازه کافی کوچک باشند و از طرفی برای کنار آمدن با بار شبکه جاری به اندازه کافی بزرگ باشند. نتایج نشان می دهد که DCWA باعث افزایش شاخص  ظرفیت سلولی کل در مقایسه با تنظیمات ثابت استاندارد IEEE شده  و بطور انطباقی, تاخیر رقابت را در صورت امکان, مینیمم کرده و بازده را در صورت نیاز, ماکزیمم می کند. همچنین, این روش را برای کار با ترافیکهای رقیب با اولویت کم و زیاد توسعه داده و نشان دادیم که مکانیزم جدید بطرز اثربخشی صوت را از شدیدترین ترافیکها محافظت می کند.

واژگان مهم: ۸۰۲٫۱۱e , سازگاری پنجره رقابت, QoS

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5890
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss