جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسدهای زیرزمینی: ابزاری برای توسعه با دوام و مدیریت منابع آبی زیرزمینی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Underground Dams: a tools of sustainable development and management of groundwater resources (2005)

سدهای زیرزمینی: ابزاری برای توسعه با دوام و مدیریت منابع آبی زیرزمینی

– توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

در تحقیق جاری, بطور مختصر به توصیف سدهای زیرزمینی پرداخته ایم, اطلاعات دقیقی در زمینه جنبه های طراحی و ساخت ارائه شده است و انواع مختلف دیواره سد مورد بحث قرار گرفته شده است. کاربرد و مزایای سدهای زیرزمینی بعنوان ابزاری برای توسعه دوام و کارایی آنها رد مدیریت منابع آبی زیرزمینی با کمک دو مثال مورد بررسی قرار گرفته شده است. در مثال اول, یک سفره آبی فرضی ایده آل در نظر گرفته شده است, و در مثال دوم , یک سفر آبی واقعی با داده های میدانی نسبتا بالا انتخاب شده است. برای ارزیابی کارایی, و تحلیل اثرات سدهای زیرزمینی بر رفتار آبهای زیرزمینی, شبیه سازی عددی استفاده شده است. بدین منظور, از برنامه کامپیوتری معروف MODFLOW  از USGS استفاده شده است. این مثالها نشان می دهد که سدهای زیرزمینی می توانند ابزار مفیدی برای افزایش دوام ذخائر موجود در سفرهای آبی باشند. همچنین بعنوان ابزاری برای کنترل آب زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرند. مثلا, اگر سد زیرزمینی در سفر بندری ساخته شود, با ذخیره سازی بیشتر,  از ورود جریان آب پر شده  بسمت دریا, جلوگیری می شود. این امر در توسعه با دوام سهیم می باشد. همچنین نشان داده شد که روشهای بکار رفته در تحقیق جاری برای برنامه ریزی و طراحی سدهای زیرزمینی مفید می باشد.

کلیدواژگان: سدهای زیرزمینی, سدهای زیردریایی, مدیریت با دوام آب های زیرزمینی, شبیه ساز

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

2019-02-16
كد : 6241
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss