جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسطح بندی نظام گردشگری روستایی در شهرستان رضوانشهر با بهره گیری از مدل EP

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  سطح بندی نظام گردشگری روستایی در شهرستان رضوانشهر با بهره گیری از مدل EP

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه وجود پتانسيل‏هاي عظيم تاريخي و حتي طبيعي در ايران، اين كشور را به يكي از جذاب‏ترين مناطق گردشگري دنيا بدل نموده است وليكن با توجه به مشكلات موجود نظير پندارهاي غلط برخي گردشگران خارجي درباره ايران برخي مشكلات دست و پاگير اداري در سير ورود گردشگر و غيره باعث گرديده است تا از يكسو به اين مشكلات بر كميت و كيفيت صنعت گردشگري تأثير سوء داشته باشد و از سوي ديگر امر گردشگري در كشور آن طور كه شايسته است جدي تلقي نگردد. لذا به نظر مي‏رسد جهت پيشرفت در اين زمينه، به خصوص در بخش منابع طبيعي صنعت گردشگري ايران بايد : « به شيوه‏اي منسجم، كنترل شده و پايدار بر مبناي برنامه‏ريزي مؤثر، توسعه يافته و اداره گردد. به اين ترتيب توريسم منافع قابل ملاحظه‏ي اقتصادي را بدون ايجاد مشكلات جدي اجتماعي و زيست محيطي براي ايران در پي خواهد داشت و علاوه بر اين، منافع توريسم براي استفاده آتي حفظ مي‏گردد.

استان گیلان با دارابودن شرایط جغرافیایی منحصر به فرد خود همچون دریا، ساحل، جلگه، کوهستان و غیره همیشه مورد توجه افراد غیربومی و خارجی بوده و این استان علیرغم کاستی های دیگر از این نظر چون نگینی درخشان چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

شهرستان رضوانشهر در غرب گیلان یکی از شهرستانهایی است  که در مختصات جغرافیایی۲۱ ۴۰  ۴۸ تا  ۷  ۱۳  ۴۹ طول شرقی و ۲۷  ۲۵  ۳۷ تا ۳۴  ۴۰  ۳۷ عرض شمالی قرار دارد. این شهرستان دارای دو بخش به نامهای پره سر و مرکزی و ۴ دهستان به نامهای دیناچال، ییلاقی ارده، خوشابر، ‌گیل دولاب می باشد. مساحت این شهرستان ۳/۷۷۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن بر اساس آمار سال ۱۳۸۵ به تعداد ۶۴۵۷۴ نفر بوده که از این تعداد ۲۰۳۴۶ نفر را جمعیت شهری و ۴۴۲۲۸ نفر را جمعیت روستایی تشکیل می دهد. این شهرستان با دارا بودن روستاها و ییلاقات زیبا همچون روشنده، چروده، دوران و غیره همیشه مورد توجه دیگران قرار گرفته و به نوعی در سالهای اخیر صنعت گردشگری در آن شکوفا گشته است. این شهرستان از جمله نقاطی است که از توانمندیهای محیطی و اقتصادی بالایی برخوردار است و با شناسایی این توانها می‎توان راهبردهایی را در جهت توسعه صنعت گردشگری شهرستان ارایه داد. در کنار توانهای طبیعی موجود از قبیل منابع آب، زمین، خاک، جنگل، دامها و حیات وحش، شناخت از جمعیت شهرستان و فعالیتهایی که بر روی محیط طبیعی انجام می دهند، بسیار موثر بوده چون فعالیتهای انسانی در محیطی طبیعی تنگناهها و مشکلاتی را به وجود آورده که در این شهرستان بدون شناخت دقیق و صحیح این تنگناههاو برنامه ریزی صحیح نسبت به رفع این مشکلات نمی توان به راهبردهای صحیح توسعه دست یافت. این تحقیق با توجه به شرایط فوق درنظر دارد تا نظام گردشگری روستایی را در این شهرستان با استفاده از مدل EP سطح بندی نماید

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-02-19
كد : 110847
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss