جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسلامت عمومی‌گلد برگ و هیلرGHQ-28

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

سلامت عمومی‌گلد برگ و هیلرGHQ-28

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه سلامت عمومی‌گلدبرگ و هیلر GHQ-28 (1979) شناخته شده ترین ابزار غربالگری در روانپزشکی است که تاثیر شگرفی بر پیشرفت پژوهش‌ها داشته است و برای شناسایی اختلالات روانی غیر سایکوتیک در شرایط گوناگون در سطح گسترده‌ای به کار می‌رود.

این پرسشنامه برای سرند نمودن اختلالات روانی در جمعیت عمومی‌گسترده در بررسی‌های زمینه یابی در کشورهای مختلف به کار برده شده و دارای ۴ مقیاس فرعی بدین شرح می‌باشد که هر مقیاس دارای ۷پرسش است: ۱-مقیاس علائم جسمانی   ۲-مقیاس علائم اضطرابی و اختلال خواب ۳-مقیاس کارکرد اجتماعی و ۴- مقیاس علائم افسردگی. همچنین جنس، سن و سطح تحصیلات تاثیر مهمی‌در این پرسشنامه نداشته است (گلدبرگ، ۱۹۹۷؛ به نقل از شمس علیزاده و همکاران، ۱۳۸۰).

از ۲۸ عبارت پرسشنامه موارد ۱ الی ۷ مربوط به علائم جسمانی است، موارد ۸الی۱۴علائم اضطرابی و اختلال خواب را بررسی کرده و موارد ۱۵ الی ۲۱ مربوط به ارزیابی علائم کارکرد اجتماعی است و نهایتاً موارد ۲۲ الی ۲۸ علائم افسردگی را می سنجد. این پرسشنامه دارای ۴ انتخاب با جواب‌هاب اصلاً، در حد معمول، بیش از حد معمول و خیلی بیشتر از حد معمول می‌باشد.

2019-03-20
كد : 33426
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss