جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسه بعد مقیاس روابط معلم- دانش آموز : اعبتارسنجی CFA در نمونه پیش دبستانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The Three Dimensions of the Student–Teacher Relationship Scale: CFA Validation in a Preschool Sample (2011)

سه بعد مقیاس روابط معلم- دانش آموز : اعبتارسنجی CFA در نمونه پیش دبستانی

– توضیحات: ۱۵ صفحه انگلیسی، ۱۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

اعتبار مقیاس رابطه معلم-دانش آموز (STRS) در یک نمونه پیش دبستانی با استفاده از تحلیل عامل تاییدی (CFA)  مورد بررسی قرار گرفته شده است. تغییرناپذیری عاملی بر اساس جنسیت نیز مورد بررسی قرار گرفته شده است شامل اعتبار افتراقی و همزمان. علایم اعتبار شامل توان اجتماعی رتبه بندی شده توسط معلم , رفتار مسئله دار و بهداشت روانی  و نیز امتیاز کودک به تست لغت تصویری پی بادی بوده است. نتایج نشان داده اند که مدل اصلی سه بعدی STRS  بطور رضایت بخشی تایید نشد. با اینحال , نسخه ۳ عاملی STRS با ۲۵ آیتم دارای اصلاحات کم , نشان دهنده تناسب قابل قبول تری بوده است. تناسب مدل برای پسران و دختران قابل قبول می باشد. مدل سه عاملی اصلاح شده دارای اعتبار همزمان خوبی می باشد. اعتبار افتراقی مقیاس فرعی وابستگی بجای تعارض نشان دهنده رضایت کافی نبوده که اصولا ناشی از نواقص مقیاس فرعی وابستگی می باشد.

کلیدواژگان:

مقیاس روابط معلم-دانش آموز , کودکان پیش دبستانی , تحلیل عامل تاییدی , نمونه گروه , وابستگی .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4640
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss