جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسیاست جنایی تقنینی پیشگیری از جرم در قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مصوب۱۳۸۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده:  سیاست جنایی تقنینی پیشگیری از جرم در قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مصوب۱۳۸۹

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با گسترش شهرها و افزایش روزافزون استفاده از وسایل نقلیه، بویژه خودرو‌ها در جوامع مختلف و به رغم وضع مقررات گوناگون جهت استفاده از وسایل نقلیه، متأسفانه روز به روز برتعداد افرادی که در اثر تصادفات(که زایده تخلفات رانندگی است) جان خود را از دست می‌دهند و یا دچار ضایعات بدنی غیر قابل درمان می شوند، افزوده می‌شود. و البته این افزایش استفاده از وسایل نقلیه خودرویی به نوعی رعب و وحشت همگانی را بر انگیخته است. تحقیقات و یافته­های جرم­شناسی نیز مؤید تابعیت بزهکاری از توسعه و گسترش در برخی زمینه­ها است. هم اکنون تصادفات رانندگی در ایران دومین عامل مرگ و میر است. آمارهای تکان دهنده تصادفات نام ایران را در ردیف ناامن­ترین کشورهای جهان در شاخصه­ها ایمنی ترافیک قرار داده است که آثار سوء اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و … آن به صورت ملموسی قابل درک است. «هر روز هزاران نفر در جاده­های کشورمان کشته و مجروح می شوند. انسان­های بی­گناهی که هرگز به خانه باز نمی­گردند و پشت سر خود، خانواده­های از هم پاشیده و اطفال یتیم را به جای می­گذارند» (آیتی، ۱۳۸۸: ۷). تصادفات جاده­ای به بحرانی برای توسعه­ی اجتماعی و سلامت عمومی جوامع تبدیل شده است و پیشبینی می­شود که در صورت عدم توجه اعضای جامعه­ی جهانی به ایمنی این حوادت افزایش یابد. «تعداد افراد کشته­شده در حوادث ترافیکی راه­ها در سراسر جهان، تا نیمه­ی دهه­ی هشتاد، سالیانه حدود ۲/۱ میلیون نفر تخمین زده می­شود، در حالی که تعداد افراد مجروح تا ۵۰ میلیون نفر که معادل جمعیت ۵ شهر بزرگ دنیاست.» (ناصح و همکاران، ۱۳۸۵: ۲۰۴). درچنین  شرایطی قانون­گذار بایستی  با سیاست جنایی سنجیده و مناسب، قوانین جامع و باز­دارنده‌ای برای مجازات رانندگان متخلف و عبرت سایر  رانندگان وضع نماید. در این تحقیق سعی خواهد شد تا ابعاد مختلف سیاست جنایی در قانون جدید رسیدگی به تخلفات، در مفهوم موسع مورد بحث و بررسی قرار گیرد. ونقاط قوت وضعف قانون جدید رسیدگی به تخلفات در زمینه سیاست جنایی مورد بررسی  خواهد بود وراهکارهای لازم جهت تقویت ابعاد پیشگیرانه داده خواهد شد.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-02-21
كد : 111033
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss