جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسیاست پولی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

سیاست پولی

(۱۱ صفحه ورد)

اهداف و نتایج پولی در رابطه با هر معیاری که توسط مدیران اداری مورد استفاده قرار می گیرد (دولت یا بانک مرکزی ) جهت تحت تاثیر قرار دادن فراهمی (در دسترس بودن) یا ارزش پول(همان نرخ بهره) به منظور دست یافتن به اهداف فرااقتصادی ویژه مانند بیکاری پائین ، قیمتهای ثابت و رشد اقتصادی سریع تر ، رشد در اهمیت سیاست پولی به عنوان ابزار مدیریت فرااقتصادی تا حد زیادی توسط شکست ظاهری معیارهای سیاست مالی Keynesian توضیح داده شده است . و در موماقع مختلف جهت کاهش مشکلات دوگانه(دوقلو) تورم و بیکاری که از آن به Stagflation یاد می شود .

این شکست توسط اقتصاددانان پولی توضیح داده شده است . چون دولت بطور افراطی پول صرف تامین هزینه ها می کرد که خود باعث کمبود چرخشی بودجه می شد . همانطور که در فصل قبل ذکر شد ، کمبودهای بودجه ای دولت نه تنها از راه قرض گرفتن هم از بخشهای بانکی و غیر بانکی بلکه از طریق چاپ جدید پول می توانند تامین مالی شوند . این روشهای تامین مالی هر دو منجر به افزایش منابع پولی می شوند .

متخصصان پولی روی این موضوع بحث می کنند که اگر به منابع پولی این اجازه داده می شد که برون داد اقتصادی سریع تر رشد کند در این صورت خانواده و شرکتها تعادل پولی بیشتری را نسبت به آنچه آنها می خواهند حفظ کنند به خود اختصاص خواهند داد . در نتیجه این مازاد تعادل پولی صرف لوازم و خدماتی خواهد شد که منجر به افزایش شدیدی می شود که خارج از توانایی اقتصاد در برآورده کردن کالا و خدمات خواهد شد و خود باعث شکاف تورمی می شود . بنا به اظهار متخصصان پولی اگر معیارهایی جهت کوچک کردن این شکاف اتخاذ نشود ، نتیجه ی آن صعود کلی قیمتها می شود یا همان Demmend pullinflation در نتیجه رشد پولی افراطی . علاوه بر این هر نوع جهش صعودی قیمتها انتظارات تورمی آینده را نیز کتقویت خواهد کرد که منجر به تقاضای دستمزد بالاتر و بنابراین تورم ارزش رو به جلو و خطر از پی آمدن یک چرخش تورمی دستمزدها بر قیمت . در نتیجه یکی دیگر از نتایج بدیهی رشد پولی افراطی (افسار گسیخته) افزایش بیکاری است ، در حالیکه رقابت شرکتها کاهش مییابد و کارگران بیکار می شوند . این به نوبه خودذ باعث رکود اقتصادی می شود .

…………………………

………………………….

2019-03-19
كد : 32316
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss