جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتسیستم بیمه سلامت ایران؛ تجربیات گذشته، چالش های فعلی و استراتژی های آتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The Iranian Health Insurance System; Past Experiences, Present Challenges And Future Strategies (2012)

سیستم بیمه سلامت ایران؛ تجربیات گذشته، چالش های فعلی و استراتژی های آتی

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

سیستم بهداشت و درمان ایران به طور اولیه سیستمی بر پایه بیمه است. این ساختار می تواند تاثیر مهمی بر روی کارایی و برابری ارائه خدمات بهداشت و درمان در ایران داشته باشد. این مقاله تاریخچه سیستم بهداشت و درمان ایران را مرور می کند و از طریق بررسی نتایج حاصل از مصاحبه با رهبران ایده پرداز کلیدی و شواهد عملی، به تاثیر سیستم بیمه سلامت ایران بر روی عملکرد بهداشت و درمان می پردازد.

روشها: این مرور از روشهای ترکیبی استفاده می کند: مرور ادبیات سیستماتیکی از پایگاههای داده الکترونیکی انجام شده است که با جستجوهای دستی از کتاب ها و ژورنالهایی چون انتشارات Government و سایر ادبیات خاکستری تکمیل شده است. مسائل شناسایی شده از طریق مصاحبه های نیمه ساختارمند با خبرگان کلیدی در سیستم های بهداشت و درمان ایران بیان می شود. مصاحبه ها پس از ضبط رونویسی شده اند، کد گذاری و طبقه بندی شده و به صورت شماتیک تحلیل می شوند. شواهد عملی نیز به منظور تایید یا رد نظرات بیان شده در مصاحبه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نتایج: شانزده مصاحبه با خبرگان اصلی انجام شده است و به صورت ناشناس ارائه می گردد. این مصاحبه ها بسیاری از مسائل را در ۵ مساله اصلی خلاصه می کنند: افزایش مخارج حوزه سلامت، فقدان ارزیابی سیستماتیک فناوری ، منابع مالی بسیار محدود ، مدیریت چالش ها و قوانین و مقررات، و جمعیت بیمه نشده .

نتیجه گیری: محدوده گسترده ای از مسائل؛ کارایی، کیفیت و برابری خدمات ارائه شده توسط سیستم بهداشت و درمان ایران را تحت تاثیر قرار می دهد. اولین و مهم ترین گام بهبود کارایی ، کیفیت و برابری سیستم بیمه سلامت است که تمرکز آن بر سیاست گذاری های مبتنی بر شواهد عملی باشد تا بتوان اصلاحاتی امکان پذیر، منطقی، و جامع ایجاد کرد.

کلمات کلیدی: سلامت، بیمه، استراتژی، ایران

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3650
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss