جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشاخص تمایل جنسی هالبرت (HISD) 1992

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : شاخص تمایل جنسی هالبرت (HISD)  ۱۹۹۲

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه تمایل جنسی هالبرت

این پرسشنامه توسط هالبرت ساخته شد. شامل ۲۵ ماده است. طبق مقیاس لیکرت با ۵ درجه نمره گذاری می شود (۰= همیشه تا ۴= هرگز). سوال های ۱،۳،۵،۷،۸،۹،۱۰،۱۲، ۱۳، ۱۷، ۱۸، ۱۹، و ۲۰ معکوس نمره گذاری میشوند کمینه و بیشینه نمرات ۰ تا ۱۰۰ است. نمره بالا نشان از تمایل جنسی زیاد است. پایایی آن به شیوه آزمون بازآزمون ۸۶/۰ بست آمده است. ضرایب همسای درونی به روش آلفای کرونباخ ۸۹/۰  است. همچنین پایایی و روایی این پرسشنامه توسط یوسفی و همکاران به ترتیب ۷۲/۰ و ۴۵/۰ بدست آمد. (یوسفی و همکاران، ۱۳۹۰).

 

 

 

 

منبع

یوسفی، ناصر، کاوه فارسانی، ذبیح اله، شکیبا، عباس، همتی، سجاد و نبوی حصار، جمیله. (۱۳۹۰). اعتباریابی پرسشنامه تمایل جنسی هالبرت. دو فصلنامه علمی پژوهشی دانشگاه شاهد، سال بیستم، دوره جدید، شماره ۹٫

Hurlbert, D. F, Apt, C. [1992]. Motherhood and female sexuality beyond one year postpartum: A study of military wives. Journal of Sex Education and Therapy, 18, 104-114.

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-04
كد : 5710
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss