جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشبكه نتورك

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

شبكه نتورك

(۱۶ صفحه ورد)

هركس در زندگي خود ايده آل هايي دارد كه براي رسيدن به آن تلاش مي كند ، خونه خوب ماشين خوب ، تفريح خوب و ۰۰۰۰ در واقع من مي خوام به شما يك راه ميان بر نشان بدم تا شما سريعتر به ايده آل هاي زندگي تون برسين . اما راه ميان بر به اين معني نيست كه مسافتي طي نشود بلكه مسافت طي مي شود اما مسافت كمتري نسبت به مسيرهاي ديگر است و شما زودتر به هدفتان مي رسد  . خوب اين راه ميان بر Net work marketingاست . تا حالا باNet work marketingآشنايي داشتيد ؟

 البته Net work marketing  چيز جديدي نيست ، حدود ۵۰ سال در جهان فعاليت مي شود با پيشرفت اينترنت بصورت يك صنعت درآمده و پيش بيني مي شود تا سال ۲۰۱۰ نيمي از تجارت جهان را اشغال كند . تاكنون ۳۰۰۰ شركت در جهان در حال فعاليت از راه Network هستند و درآمدي كه اين شركت ها در سال ۲۰۰۵ داشتند حدود ۸۰۰۰۰۰۰ دلار بوده كه ۵ برابر درآمد نفتي كشور ما است .

پس  مي آم اصول و قاعده Net work marketing را بهتون توضيح مي دم .

فرض مي كنيد يك جنسي در كارخانه توليد مي شود ( با خودكار كارخانه را نشان دهيد )‌ اين جنس تا بياد بدست خريدار برسد بايد از واسطه هاي تجاري زيادي عبور كند ( واسطه ها را نشان دهيد ) عمده فروش ، فروشنده منطقه اي ، فروشنده محلي ، مغازه دار ، خريدار . خوب پس يك درصد هنگفتي ۸۰% روي قيمت اوليه جنس ۲۰% اضافه خواهد شد و ما يك افزايش قيمت كاذب داريم ( ۸۰% )‌ كه هم ما ضرر مي كنيم و هم كارخانه Net work marketing در واقع اومده جنس را به طور مستقيم از كارخانه به خريدار رسانده ( با خودكار نشان بده ) و واسطه ها را حذف كرده ( با خودكار واسطه ها را خط بزن ) و در واقع اون ۸۰% افزايش قيمت را بين كارخانه و مشتري تقسيم كرده .

……………………….

………………………

2019-03-19
كد : 32364
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss