جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشبکه عصبی مبتنی بر تابع مبنای شعاعی برای کشف حرکات در محیط های پویا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Radial Basis Function Based Neural Network for Motion Detection in Dynamic Scenes (2013)

شبکه عصبی مبتنی بر تابع مبنای شعاعی برای کشف حرکات در محیط های پویا

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۷ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده فارسی:

کشف حرکات، فرایند بخش بندی اشیا متحرک در جریان های ویدئویی،اولین فرایند ضروری است و نقش مهمی در سیستم های نظارتی دارد. پویا بودن معمولا با شرایط درونی و بیرونی روبروست و شامل اشیائی چون پیچ وتاب خوردن درختان، فوران چشمه ها، موج دار شدن آب ، پرده های متحرک و غیره روبروست. با این حال، کشف دقیق و کامل حرکات در علم دینامیک اغلب یک وظیفه چالش برانگیز است. این مقاله یک رویکرد نوین کشف حرکات را بر اساس شبکه های عصبی، با تابع انحراف شعاعی ارائه می دهد که به دقت اشیا متحرک را نه تنها در علم دینامیک بلکه در علم استاتیک نیز کشف می کند. روش ارائه شده شامل دوماژول مهم است : ماژول ایجاد چند پس زمینه  و ماژول بررسی اشیا متحرک. مدل ایجاد چند پس زمینه به طور کارامدی موجب ایجاد مدل احتمالی انعطاف پذیر می شود که از طریق فرایند یادگیری غیر نظارتی می تواند در پس زمینه های پویا یا ایستا کار کند.  سپس ماژول بررسی شی متحرک درک کامل و دقیقی از بررسی شی متحرک ارائه می دهد، از طریق پردازش های بلوکی که احتمال دارد دربردارنده شی متحرک باشد. این امر از طریق دو رویه انجام می شود: رویه هشدار بلوکی و رویه استخراج شی. نتایج بررسی مدل ما به همراه مقایسات کمی و کیفی از طریق روشهای جدید، و  بر اساس محدوده گسترده ای از توالی های ویدیویی عصبی ارائه می شود. نتایج کلی نشان می دهد که روش ارائه شده به طور نسبی بهتر از روشهای موجود عمل می کند با شباهت و نرخ های دقت F1 که به ترتیب ۶۹٫۳۷ درصد و ۶۵٫۵ درصد هستند.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۷۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4511
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss