جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشبیه سازی CFD جذب CO2 از گاز سنتز بوسیله غشای الیاف توخالی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: شبیه سازی CFD جذب CO2 از گاز سنتز بوسیله غشای الیاف توخالی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

سیالات در حالت و شرایطی که قرار می گیرند رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند. بررسی و شناخت بهتر پدیده های انتقال بوسیله دینامیک سیالات محاسباتی، امروزه کمک شایانی به محققان و دانشمندان کرده است. حذف آلاینده های گازی، سمی و اسیدی مانند دی اکسید کربن، سولفید هیدروژن و … نیز از دیگر دغدغه های محققان محسوب می شود. روش های گوناگونی برای جذب این نوع گازها پیشنهاد و ارایه شده است. در مسئله پیشرو با دو تکنولوژی جدید و پرکاربرد، که در بسیاری از زمینه های علمی مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد، روبرو هستیم. غشا و دینامیک سیالات محاسباتی، دو تکنولوژی است که در سه دهه گذشته جایگاه ویژه ای در میان صنایع و نیروگاه ها و همچنین بستر مناسبی برای محققان و دانشمندان آماده کرده است. و روز به روز کاربرد آن در زمینه های مختلف علمی گسترش می یابد. با این وجود، بدلیل جدید بودن این دو تکنولوژی، مطالعات نسبتا کمی بر روی شبیه سازی غشاها با تکنیک دینامیک سیالات محاسباتی انجام گرفته است و نیاز به کار بیشتر در این زمینه بمنظور توسعه ی آن احساس می شود. ما در این تحقیق به شبیه سازی جذب دی اکسید کربن بوسیله غشا و به کمک تکنولوژی دینامیک سیالات محاسباتی می پردازیم. داده های مورد نیاز برای شبیه سازی مسئله به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول داده هایی هستند که از طریق مقاله موردنظر بدست می آید و بخش دوم نیز داده های محاسباتی هستند که از طریق معادلات مربوطه بدست می آید. و در ادامه با در نظر گرفتن، فرضیات معقول، شرایط حاکم و گرفتن جواب های متعدد، مسئله را با کمک نرم افزار Comsol Multiphysics 4.3 شبیه سازی کرده و نتایج مورد نظر را دریافت می کنیم. و پارامترهای موثر در غشا و مخصوصا غشای الیاف توخالی را که از نتایج شبیه سازی بدست می آیند را در قالب جدول و نمودار گزارش می کنیم.

……………………………

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

……………………………

۳- پیشینه تحقیق:

……………………………

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

۶- مدل تحقیق

…………………………

۷- سوالات تحقیق:

…………………………………….

۸- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

۹- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

۱۰- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

منابع :

…………………………………….

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

2019-03-03
كد : 111624
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss