جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسايي و تبيين نقش نوآوري خدمات بر عملكرد گمركات استان تهران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید
عنوان پروپوزال: شناسايي و تبيين نقش نوآوري خدمات بر عملكرد گمركات استان تهران

(مطالعه موردي: گمرك فرودگاه امام خميني ره)

 

 

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

با افزايش رقابت، نوآوري نقش بسيار مهمي را در محيط كسب و كار كه شركتها در آن به فعاليت مشغول هستند، ايفا ميكند. پ‍ژوهشگران اقدام به روشنگري هايي مبني بر چگونگي نوآوري سازمانها و چگونگي گسترش نوآوريها در سازمان ها و ديگر افراد را به انجام رساندند ( Damanpour, 1991). با اين وجود، بيشتر آثار موجود تمركز بر نوآوري كالا دارند. تاكنون نوآوري خدمات از نظر مفهومي مورد بحث واقع شده است، اما به ندرت مورد بررسي تجربي قرار گرفته است. در تعريف كلي، نوآوري يك ايده، فعاليت، يا چيزي است كه از نگاه افراد و سازمان نو قلمداد ميشود ( Rogers, 2003).

 

……

مرور منابع:

  1. نتايج پژوهش ملكي، نصيري پور، حجازي و كاخاني در سال (۱۳۸۸) تحت عنوان “مطالعه تطبيقي عملكرد سازماني در ايران و كشورهاي توسعه يافته”، بر اساس مطالعات انجام شده، عمده كشورهاي مورد مطالعه در محور معيارهاي مناسب براي سيستم سنجش و شاخص هاي عملكردي معيارهايي از قبيل: اعتبار، اعتماد، واقعي بودن، به موقع بودن، ارتباط داشتن، صحت و مناسبت را به عنوان معيارهاي مورد نياز براي نظام سنجش عملكردمناسب در نظر گرفته اند. نتايج اين پژوهش نشان مي دهد كه در اكثر كشورهاي توسعه يافته معيارهاي عملكردي مناسب، مدلهاي ارزيابي عملكرد و بهره بهره وري از نتايج شنجش عملكرد در تصميم گيري و بودجه بندي مورد استفاده قرار مي گيرد (ملكي و ديگران، ۱۳۸۸، ص ۴۵).

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

  • نوآوري در فرايند تكنولوژيكي بر عملكرد گمرك تاثير مثبت دارد.- نوآوري در فرايند خدمت بر عملكرد گمرك تاثير مثبت دارد.
  • – نوآوري در فرايند اداري بر عملكرد گمرك تاثير مثبت دارد.

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2969
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss