جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی، ارزیابی و اولویت بندی فاکتورهای کلیدی برای کمک در پیاده سازی شهرداری الکترونیکی شهر رشت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی، ارزیابی و اولویت بندی فاکتورهای کلیدی برای کمک در پیاده سازی شهرداری الکترونیکی  شهر رشت

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

تحولات چند سال اخیر در فناوری اطلاعات باعث نفوذ اینترنت در بین عموم مردم در سطح جهان و به ویژه کشورهای پیشرفته شده است. میزان دسترسی در سطح جوامع به حدی گسترش یافته‌است که باعث شده تا از آن به عنوان ابزاری برای رفع احتیاجات روزمره زندگی استفاده شود. همه پیشرفت‌های علمی و ارائه نظریات گوناگون در مسائل مختلف اجتماعی ، فرهنگی و غیره در جهت رفاه بشر می‌باشد وحوزه شهری نیز از این قاعده مستثنی نیست. سرعت، دقت و کارآيي، از جمله انتظارات عمده جامعه از دستگاه‌های اداری است که حصول آنها بستگی به ابداع و به کارگيری فنون و روش‌های اداری دارد که بتواند مديران و مسئولان را در رسيدن به آن ياری نمايد (سلسله، ۱۳۸۸)……

مرور منابع:

شورکی و منصوری (۱۳۸۸) الزامات سازمانی برای حرکت به سوی شهرداری الکترونیک را مورد بررسی قرار دادند. در اين مطالعه پس از مروري بر پيشينه و اهداف ايجاد شهرداري‌هاي الكترونيكي ويژگي‌هاي سازماني شهرداريها در ايران از چهار بعد اساسي مورد تحليل قرار مي‌گيرد كه عبارتند از سخت افزار، نرم افزار، فرد افزار و روح افزار، در هر كدام از اين جنبه‌هاي سازماني، ابتدا براساس مباني نظري موجود، جهت گيريهاي نوين جهاني در عرصه دانش سازمان و مديريت بصورت مختصر تشريح شده و در ادامه با توجه به وضعيت كنوني شهرداريها كشورمان، پيشنهادهايي براي حركت به سمت الكترونيكي شدن شهرداريها ارائه مي‌شود.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

  1. مؤلفه‌های آمادگی الکترونیکی (زیرساخت‌ها، الزامات سازمانی، و …)و پذیرش تکنولوژی مهم‌ترین فاکتورها در پیاده‌سازی شهرداری الکترونیکی شهر رشت می‌باشند.۲- عملکرد مورد انتظار شهرداری الکترونیک تأثیر معنی‌داری در پیاده‌سازی آن دارد.۴- گرایش به کاربرد شهرداری الکترونیک تأثیر معنی‌داری در کمک به پیاده‌سازی آن دارد.
  2. ۵- متغیر مداخله‌گر مدیریت فناوری اطلاعات اثر متغیرهای مستقل مطالعه را تعدیل می‌کند…………..
  3. ۳- سهولت استفاده از شهرداری الکترونیک تأثیر معنی‌داری در پیاده‌سازی شهرداری الکترونیکی شهر رشت دارد.
  4. فرضیه های فرعی:

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

2019-02-25
كد : 2855
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss