جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی عابر پیاده با استفاده از تصاویر مادون قرمز و هیستوگرام گرادیانهای جهت دار

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Pedestrian Detection using Infrared images and Histograms of Oriented Gradients (2006)
شناسایی عابر پیاده با استفاده از تصاویر مادون قرمز و هیستوگرام گرادیانهای جهت دار
– توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)
دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:
مقاله جاری, روش کاملی برای شناسایی عابر پیاده ارائه می دهد که به تصاویر مادون قرمز اعمال می شود. ابتدا, یک توصیفگر تصویر مبتنی بر هیستوگرام گرادیانهای جهت دار (HOG) را مطالعه کرده , آنرا با طبقه بند SVM (ماشین بردار پشتیبان) مرتبط کرده و کارایی آنرا ارزیابی می کنیم. پس از تنظیم توصیفگر HOG و طبقه بند, این روش را در سیستم کاملی لحاظ کرده که با تصاویر مادون قرمز استریو کار می کند. این روش نتایج خوبی را برای دسته بندی پنجره بهمراه داشته و تست اولیه اعمالی به سکانس تصویری, نشان دهنده امیدبخش بودن روش می باشد.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

2019-03-04
كد : 6023
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss