جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی عوامل تأثیرگذار بر جذب و حفظ مشتریان جدید و وفاداری آنها در بانک (مطالعه موردی: بانک سپه)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی عوامل تأثیرگذار بر جذب و حفظ مشتریان جدید و وفاداری آنها در بانک (مطالعه موردی: بانک سپه)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

وفاداری به یک تعهّد قوی برای خرید مجدّد یک محصول یا یک خدمت برتر در آینده اطلاق می شود، به صورتی که همان مارک یا محصول علیرغم تأثیرات و تلاشهای بازاریابی بالقوه ی رقبا خریداری گردد (بیرلای و همکاران[۱]، ۲۰۰۴).

زینس[۲] (۲۰۰۷) وفاداری مشتریان را از نظر مفهومی به سه بعد رفتاری، نگرشی و ترکیبی تقسیم کرد. بعد رفتاری وفاداری بر رفتار مشتری در تکرار خرید تأکید دارد. بعد نگرشی به مفهوم میزان گرایش مطلوب و مساعد به سوی یک ارائه دهنده خدمت است. سرانجام دیدگاه ترکیبی وفاداری، تعاریف ابعاد رفتاری و نگرشی از وفاداری را با هم ترکیب می کند.

……

مرور منابع:

حیدرزاده و همکاران (۱۳۹۰) تاثير اعتبار برند بر وفاداري مشتريان در صنعت بانکداري ايران را مورد بررسی قرار دادند. جامعه آماري اصناف و شرکت هاي فعال در ۵ حوزه فعاليت هاي اقتصادي در شهر تهران که شامل پوشاک، لوازم خانگي، لوازم صوتي و تصويري، کامپيوتر و لوازم جانبي و صرافي ها مي باشد نمونه اي به حجم ۳۸۴ فروشگاه که متشکل از فروشگاه هاي موجود در مراکز خريد مربوط به اصناف مورد نظر بودند انتخاب شد. سپس با استفاده از ابزار پرسشنامه داده ها جمع آوري و نتايجي به شرح زير بدست آمد: اعتبار برند بر تعهد به وفاداري، تعهد مستمر و رضايت تاثير مستقيم دارد. رضايت بر تعهد به وفاداري و توصيه شفاهي به خريد تاثير مستقيم دارد.اين در حالي است که رضايت باعث کاهش تمايل به تغيير برند نمي گردد. تعهد به وفاداري بر هيچ يک از دو متغير وابسته، يعني تمايل به تغيير برند و توصيه شفاهي به خريد، تاثيري ندارد. تعهد مستمر بر تمايل به تغيير برند تاثير معکوس دارد يعني باعث کاهش تمايل مشتريان به تغيير برند مي گردد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- رضایت مشتریان بر وفاداری آنها نسبت به بانک اثر مثبت دارد.

۲- هزینه تغییر بر روی وفاداری مشتریان اثر منفی دارد.

۳- کیفیت درک شده از بانک بر وفاداری مشتری تأثیر مثبت دارد.

۴- فاکتور اعتماد بر وفاداری مشتریان نسبت به بانک اثر مثبت دارد.

۵- تعهد بر وفاداری مشتریان بانک اثر مثبت دارد.

………….

 

 

[۱]– Beerli et al.

[۲]– Zins

2019-02-25
كد : 2861
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss