جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی مشکلات وچالش های کارکنان صف بانک سپه در ارتباط با مشتریان (مطالعه موردی شعب منطقه شرق تهران )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی  مشکلات وچالش های کارکنان صف بانک سپه در ارتباط با مشتریان (مطالعه موردی شعب منطقه شرق تهران )

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

همانطور که میدانید بانکها نقش واسطه گری وجوه را بر عهده دارند و پس اندازهای مردم را گرد آوری و جذب میکنند و نهایتا آنها را به طرحهای تولیدی و کسب وکار اختصصاص می دهند . بدین ترتیب بانکها در افزایش تولید ، ایجاد اشتغال و توسعه کسب وکار و در نهایت رشد اقتصادی کشور نقش مهم واساسی دارند و امروزه کمتر واحد بزرگ تولیدی را در کشور میتوان یافت که از حمایت بانکها برخوردار نبوده باشند و بانکها بیش از پیش در تحقق اهداف کلان اقتصادی نقش داشته اند (عسگری و پورتراب، ۱۳۸۷).

…….

مرور منابع:

عسگری و پورتراب (۱۳۸۷) رابطه کيفيت زندگي کاري، دلبستگي شغلي و سلامت سازماني با تعهد سازماني کارمندان بانک ملي اهواز را مورد مطالعه قرار دادند. نمونه اين تحقيق ۲۰۰ نفر از کارمندان مرد بود که به روش نمونه گيري تصادفي ساده انتخاب شدند. تحليل داده ها نشان داد که بين کيفيت زندگي کاري و تعهد سازماني رابطه مثبت معني داري وجود دارد. بين دلبستگي شغلي و تعهد سازماني رابطه مثبت معني داري وجود دارد. بين سلامت سازماني و تعهد سازماني رابطه مثبت معني داري وجود دارد. و نتايج رگرسيون نشان داد که بين کيفيت زندگي کاري، دلبستگي شغلي و سلامت سازماني با تعهد سازماني رابطه چندگانه وجود دارد و کيفيت زندگي کاري بهترين پيش بيني کننده تعهد سازماني مي باشد.

………..

‏سوالات تحقیق:

  1. چالش ها و مشکلات کارکنان در رابطه با مشتریان کدامند؟
  2. هر یک از چالش های در ارتباط با مشتریان ، چه میزان اهمیت دارند؟

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2793
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss