جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی موانع اجرائی سیستم کنترل های داخلی بانک مسکن و ارائه پیشنهاد برای بهبود آن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود پروپوزال آماده: شناسایی موانع اجرائی سیستم کنترل های داخلی بانک مسکن و ارائه پیشنهاد برای بهبود آن

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری حسابداری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال حسابداری روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

یک سیستم کنترل داخلی کارآ جزء حیاتی از مدیریت بانک و مبنایی برای عملیات ایمن و بی‌عیب و نقص سازمان‌های بانکداری است . علاوه بر این ، برای عملیات محتاطانه‌بانک و ترقی ثبات سیستم مالی به عنوان یک مجموعه این امر یک ضرورت است . سیستم کنترل داخلی بانک‌ها باید بر پایه آن دسته از عناصر ضروری قرار گیرد که برای اطمینان از رعایت قوانین و مقررات ، دستیابی به سودآوری بلندمدت ، تهیه گزارش‌های مالی و مدیریتی قابل اتکا و کاهش ریسک زیان‌های پیش‌بینی نشده یا خدشه‌دار شدن حسن شهرت بانکی لازم است . افزون بر این ، به‌منظور اطمینان از سرانجام کار حسابرسان داخلی باید همکاری و هماهنگی موثری بین ناظر ، حسابرس داخلی و حسابرس مستقل در قالب اصول معینی تعریف شود . نیاز حیاتی برای نظارتی محتاطانه به‌ منظور حفظ ثبات و اطمینان در سیستم بانکی نتیجه مهمی از فرآیند جهانی شدن در سال‌های اخیر است . کنترل داخلی قوی ، شامل کار واحد حسابرسی داخلی و حسابرس مستقل ، بخشی از حاکمیت شرکتی بی‌عیب و نقص است که به نوبه خود می‌تواند در راستای رابطه کاری مشارکتی بین مدیریت بانک و ناظران آن نقش‌آفرینی کند . هدف نهايي این همکاری فراهم كردن اطمینان در زمینه سازماندهی و دایر ساختن حاکمیت شرکتی ، سیستم کنترل داخلی و فرآیند مدیریت ریسک است (صادقی و اسلامی، ۱۳۸۶).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

باتوجه به پیچیدگی مسایل مالی در ارتباط با ارگانیسم سازمان و سیر تحولات اقتصادی که در اثر نیاز و ضرورت صورت گرفته و طبعا می یابد عوامل زیر بنایی موجهی داشته باشد لذا شناسایی موانع اجرائی و بهبود در سیستم کنترلهای داخلی و ذکر اهم عوامل و علل بنیادی آن از مهمترین وظایف هر سازمانی است . عدم توجه به موانع اجرائی در سیستم      کنترل های داخلی سبب بروز زبانها و احتمالا سوء استفاده های مهمی خواهد شد وعملکرد سازمان را از زوایای غیرمنطقی برنامه ریزی و هدایت می نماید و اشتباه در تصمیم گیری را موجب خواهد شد . سیستم کنترلهای داخلی نقش موثری در ایجاداطمینان به اقلام مندرج در ارائه گزارشات سازمان دارد و تاکید می نماید که مقایسه تجزیه و تحلیل دائمی اقلام و اطلاعات مندرج در گزارشات ارائه شده قابل اطمینان جهت تایید مدیران سازمان خواهد بود . بنابراین نتایج این مطالعه می تواند به بهبود وضعیت این سیستم در بانک مسکن کمک کند.
……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

مارینوویچ (۲۰۱۱) کیفیت عواید سیستم کنترل داخلی و پویایی گزارشات مالی را مورد مطالعه قرار دادند . وی در نتایج خود گزارش کرد که تقلب های زیادی در هنگامی که سیستم کنترل داخلی شرکت خوب است مشاهده شده است. عکس این مطلب هم در نتایج وی آمده است ، یعنی تقلب کم با سیستم کنترل داخلی بد .

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

آسان داک: www.Asandoc.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

2019-03-04
كد : 10831
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss