عضویت در گروه تلگرام آسان داکشناسایی نقاط سیاه با استفاده از شاخص های کمی ریسک در شبکه های بیزی ( Bayesian Network)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Black spots identification through a Bayesian Networks quantification of accident risk index (2013)

شناسایی نقاط سیاه با استفاده از شاخص های کمی ریسک در شبکه های بیزی  (  Bayesian Network)

توضیحات: ۱۶ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تصادفات رانندگی مشکلات بسیار جدی در سطح جهانی ایجاد کرده اند. یکی از مسائل و مشکلاتی که توسط شرایط ترافیکی ایجاد میشوند رفتارها و پرخاشگری های رانندگام میباشد که تحت تاثیر موقعیت ها و شرایط تراقیکی و زیرساخت های دیگر می باشد. مدل های تشخیص ریسک های تصادفات جاده ای , معمولا از رکوردها و تصادفات ثبت شده در گذشته استفاده می کنند. مشکل اصلی این روش ها ؛ محدودیت در مقدار اطلاعات در دسترس ار تصادفات و سوانح می باشد. در واقع پوشش محدود از مشکلات اصلی این روش می باشد. این مطالعه نمونه اولیه از یک شبیه ساز را نشان میدهد که سعی در گریز از این مشکل میباشد و نشان دهنده ضرورت افزایش مطالعه بر روی تاریخچه و اطلاعات ثبت شده از تصادفات گذشته می باشد. برآورد شرایط ترافیکی از طریق شبیه ساز دینامیکی DTA ( Dynamic Traffic Assignment  ) صورت می گیرد که این شبیه ساز از جنبه ها و شرایط مختلف سیستم حمل و نقلی بهره میرد. تعیین ریسک تصادفات توسط مدل Bayesian Networks صورت میگیرد که با مطالعه بر روی دسته های اطلاعاتی تصادفات و متد های خاص محاسبه میگردد. مطالعه زیر تصویری از ادغام BN با شبیه ساز DTA ای , سیستم های تصویری الگوریتم های حمل و تقل برای بدست آوردن شاخص ریسک و تشخیص نقاط سیاه شبکه جاده ای , به ما ارائه می دهد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

 

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۸
كد : 3905
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss