جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی نیازها و انتظارات مخاطبان رسانه شنیداری “آوای شهر”

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی نیازها و انتظارات مخاطبان رسانه شنیداری “آوای شهر”

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

توسعه فرهنگی و اجتماعی پیش نیاز حرکت در مسیر توسعه همه جانبه و پایدار در یک جامعه است. این بعد از توسعه بیشتر با چگونگی و شیوه زندگی افراد یک جامعه و همچنین تأکید بر متغیرهای غیر مادی فرهنگ آن جامعه همچون ارزش ها و نگرش ها پیوند تنگاتنگی دارد. وسایل ارتباط جمعی مانند رادیو به عنوان پدیده های فرهنگی و اجتماعی که در ارتباط نزدیک با زندگی افراد جامعه هستند، می توانند در جریان تغییرات و توسعه اجتماعی و فرهنگی تأثیر گذار باشند (رستمعلی زاده، ۱۳۸۷: ۶).

یکی از تأثیرگذارترین وسایل ارتباط جمعی و در عین حال در دسترس ترین آنها، رادیو است. رادیو با توجه به ویژگی های خاص خود همچون دسترسی آسان، قابل حمل بودن (با توان ارتباطی زنده) و نیز گستره دریافت امواج، به خصوص برای مناطق محروم و دور افتاده دارای مزایایی است که نگاه جدی تر به این رسانه را می طلبد. همچنین برقراری رادیوهای محلی، استانی و تخصصی از توان بالای این وسیله ارتباطی در امر آموزش، اطلاع رسانی، ارشادی و تربیتی حکایت دارد (محمدی مهر، ۱۳۸۳: ۱۶).

……

مرور منابع:

خجسته (۱۳۹۲) فلسفه رادیو آوا را مورد بررسی و مطالعه قرار داد. نتایج این تحقیق نشان داد که رادیو آوا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند سهم مخاطبان و شنوندگان خود را در عرصه رسانه ای حفظ کند. رادیو آوا به طور مرتب موسیقی با کلام و گاهی نیز موسیقی بی کلام یا تکنوازی سازهای مختلف را در دستگاه ها و ردیف های گوناگون موسیقی ایرانی پخش می کند. همچنین اشعار و سرودهای این رادیو از محتوای خوبی برخوردارند.

………..

سوالات تحقیق:

۱- انتظار خریداران از رادیو آوای شهر چیست؟

۲- آیا آوای شهر توانسته است انتظار خریداران را بر آورده سازد؟

۳- انتظار کارکنان غرف از رادیو آوای شهر چیست؟

۴- آیا آوای شهر توانسته است انتظار کارکنان غرف را بر آورده سازد؟

۵- تا چه اندازه اهداف سازمان میوه تره بار از راه اندازی این رادیو با انتظارات مخاطبان منطبق است؟

………….

 

 

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۱
كد : 2984
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss