جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی نیازها و انتظارات مخاطبان رسانه شنیداری “آوای شهر”

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی نیازها و انتظارات مخاطبان رسانه شنیداری “آوای شهر”

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

توسعه فرهنگی و اجتماعی پیش نیاز حرکت در مسیر توسعه همه جانبه و پایدار در یک جامعه است. این بعد از توسعه بیشتر با چگونگی و شیوه زندگی افراد یک جامعه و همچنین تأکید بر متغیرهای غیر مادی فرهنگ آن جامعه همچون ارزش ها و نگرش ها پیوند تنگاتنگی دارد. وسایل ارتباط جمعی مانند رادیو به عنوان پدیده های فرهنگی و اجتماعی که در ارتباط نزدیک با زندگی افراد جامعه هستند، می توانند در جریان تغییرات و توسعه اجتماعی و فرهنگی تأثیر گذار باشند (رستمعلی زاده، ۱۳۸۷: ۶).

یکی از تأثیرگذارترین وسایل ارتباط جمعی و در عین حال در دسترس ترین آنها، رادیو است. رادیو با توجه به ویژگی های خاص خود همچون دسترسی آسان، قابل حمل بودن (با توان ارتباطی زنده) و نیز گستره دریافت امواج، به خصوص برای مناطق محروم و دور افتاده دارای مزایایی است که نگاه جدی تر به این رسانه را می طلبد. همچنین برقراری رادیوهای محلی، استانی و تخصصی از توان بالای این وسیله ارتباطی در امر آموزش، اطلاع رسانی، ارشادی و تربیتی حکایت دارد (محمدی مهر، ۱۳۸۳: ۱۶).

……

مرور منابع:

خجسته (۱۳۹۲) فلسفه رادیو آوا را مورد بررسی و مطالعه قرار داد. نتایج این تحقیق نشان داد که رادیو آوا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که می تواند سهم مخاطبان و شنوندگان خود را در عرصه رسانه ای حفظ کند. رادیو آوا به طور مرتب موسیقی با کلام و گاهی نیز موسیقی بی کلام یا تکنوازی سازهای مختلف را در دستگاه ها و ردیف های گوناگون موسیقی ایرانی پخش می کند. همچنین اشعار و سرودهای این رادیو از محتوای خوبی برخوردارند.

………..

سوالات تحقیق:

۱- انتظار خریداران از رادیو آوای شهر چیست؟

۲- آیا آوای شهر توانسته است انتظار خریداران را بر آورده سازد؟

۳- انتظار کارکنان غرف از رادیو آوای شهر چیست؟

۴- آیا آوای شهر توانسته است انتظار کارکنان غرف را بر آورده سازد؟

۵- تا چه اندازه اهداف سازمان میوه تره بار از راه اندازی این رادیو با انتظارات مخاطبان منطبق است؟

………….

 

 

2019-02-26
كد : 2984
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss