جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت



شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر تأثیرگذاری یک کاراکتر تبلیغاتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر تأثیرگذاری یک کاراکتر تبلیغاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه روش های متعددی برای تبلیغ یک کالا یا سرویس ویژه وجود دارد. تفاوت های ایجاد شده میان نگرش و انتظارات مصرف کننده دیروز با مصرف کننده امروزی و بازار رقابتی موجود و بسیاری دیگر از عوامل در دنیای امروز موجب اهمیت بیش از پیش تبلیغات اثربخش شده است. همین امر موجب شده است تا از عواملی در تبلیغات استفاده شود که بتواند به گونه ای هدفمند پیام را به مخاطب امروزی انتقال دهد و ذهن او را درگیر خود کند و حاوی شاخص های کارایی باشد (اسفرجانی، ۱۳۸۲).

…….

مرور منابع:

شکرگذار و حیدرزاده (۱۳۹۰) تأثیر تبلیغات و شخصیت برند بر تصمیم خرید را مورد مطالعه قرار دادند. روش کار به صورت پیمایشی و ابزار تحقیق پرسشنامه بوده است. نتایج تحقیق نشان داد که بین شخصیت مصرف کننده و شخصیت یا کاراکتر برند رابطه معنی داری وجود دارد. همچنین آنها دریافتند که قدرت و صلابت یک برند ریشه در ارزشهاي اکتسابی آن که از طریق ویژگی هاي ملموس مانند وابستگی نام برند و مزایاي مربوط به آن است، دارد.

………..

سوالات تحقیق:

۱- مهم ترین عوامل موثر بر تأثیرگذاری یک کاراکتر تبلیغاتی و درجه اهمیت هر کدام از نظر مردم عادی کدام ها هستند؟

۲- مهم ترین عوامل موثر بر تأثیرگذاری یک کاراکتر تبلیغاتی و درجه اهمیت هر کدام از نظر متخصصان تبلیغات کدام ها هستند؟

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2450
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss