جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی چهره و ردیابی سر با استفاده از دوربینهای مادون قرمز حرارتی و استریو برای کیسه هوای هوشمند : تحلیل مقایسه ای

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Face Detection and Head Tracking using Stereo and Thermal Infrared Cameras for “Smart” Airbags: A Comparative Analysis (2012)
شناسایی چهره و ردیابی سر با استفاده از دوربینهای مادون قرمز حرارتی و استریو برای کیسه هوای هوشمند : تحلیل مقایسه ای
– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)
دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:
هدف سیستم های بینایی برای کیسه هوای هوشمند, تولید اطلاعات دقیق در زمینه محل و حالت قرارگیری سرنشین می باشد. این اطلاعات را می توان برای تصمیم گیریهای کیسه هوای هوشمند بکار برد. مقاله جاری به مرور سیستم مادون قرمز موج بلند و استریو برای گسترش کیسه هوای هوشمند می پردازد. هر الگوریتم بطور منظم بوسیله تستهای سرنشین زمان واقعی متنوع تست ارزیابی شده است. داده های هر دو الگوریتم, بطور همزمان بمنظور زیست پذیری در سیستم کیسه هوای هوشمند جمع آوری و ارزیابی شده است. نتایج این دو آزمایش , نشان دهنده عملی بودن هر یک از سیستم های تحلیل موقعیت سرنشین مبتنی بر تصویر می باشد. مزایا و موانع هر روش , بحث شده و راه حلهای احتمالی پیشنهاد شده است.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

2019-03-04
كد : 6027
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss