جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتصهيونيست وجهان اسلام

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

صهيونيست وجهان اسلاممقدمه 

(۱۱ صفحه ورد)

انتخاب واژة «اسرائيل» به‌عنوان نامي براي دولت يهود تازه تأسيس شده انتخابي ناگهاني نبود، زيرا اين واژه ـــ كه دين را به دولت ارتباط مي‌دهد ـــ در همة دعاهاي نمازهايي كه در كنيسه‌ها خوانده مي‌شود، وجود دارد و معمولاً در نمازهاي كليسا‌ها نيز تكرار مي‌گردد؛ بدين‌سبب نام اسرائيل براي مسيحيان و يهوديان حرمت يكساني دارد.

صهيونيسم نيز كه به‌عنوان حاصل يك تفكر ديني و سياسي در قرن نوزدهم و بيستم م. مطرح گرديد و شكل گرفت، توانست با استفاده از تحولات اروپا در اين دو قرن به يك جريان فكري و سياسي قدرتمند در ميان يهوديان جهان و بسياري از غيريهوديان، به‌ويژه مسيحيت تبديل شود و آشكار است كه همان‌گونه كه اين دو پديده، يعني، يهوديت و صهيونيسم توانستند بر يكديگر تأثير گذارند؛ همان تأثير را در قشري از مسيحيت همسو با يهوديت نيز گذاشته است. به گفتة «نويهض» نويسندة كتاب ارزشمند،«پروتكل‌هاي دانشوران صهيون»، امروز صهيونيست جهاني با يهوديت يكي است. اين دو، دو روي يك سكه‌اند.

يكي از مهم‌ترين عواملي كه صهيونيست‌ها توانستند بر مسيحيت تأثير گذارند و حتي آن‌ها را تحت سيطره خود قرار دهند، واكنش‌ گريز از «سامي‌ستيزي» مسيحيان بود و در تبيين آن‌، جنگ «هيتلر» ضد يهوديان و قتل عام آنان مثال زده مي‌شد. درپي آن، هركس با ساميان دشمن باشد، منفور شمرده مي‌شود؛ حتي خود عرب‌ها كه اصلاً سامي نژاد هستند، در دفع تهمت سامي‌ستيزي دچار مشكل شده‌اند.

در نتيجه اين واكنش‌هاي احساسي ناشي از جنايات گستاخانة نازي‌ها سبب شد تا دو وصيت به وصاياي ده‌گانة حضرت مسيح(ع) اضافه شود:

۱٫ دشمن سامي‌ها نباش.

۲٫ بايد با هركس كه دربرابر سامي‌ها است، دشمن باشي.
به اين ترتيب، مسيحي‌هاي مخالف صهيونيزم، به‌عنوان يك جنبش سياسي و حتي يهوديان غيرصهيونيست متهم مي‌شوند كه سامي‌ستيز هستند.

دكتر «ديويد رايزمن»، استاد دانشگاه آمريكايي «هاروارد»، چند سال پيش در مجلة «جويش نيوزلتر» نوشت:

«صهيونيسم داراي چند حربه است، يكي اين‌كه با آراي يهوديان، دشمنان خود را تهديد مي‌‌كند و دو سلاح ديگر وي كه از سلاح اول از اهميت كمتري برخوردار نيستند، عبارتند از: مهارت در سازماندهي و منابع مالي و سوم، هركس را كه با هدف سياسي‌اش در جهت مخالف منافع اسرائيل باشد، به سامي‌ستيزي متهم مي‌كند.»

بنابراين حربه‌هاي گوناگون صهيونيسم، مانند سامي‌ستيزي از يك‌سو و از سوي‌ديگر كمرنگ شدن اعتقادات ديني در مسيحيت با اهداف صهيونيزم و يهوديت ـــ كه تعبد دربرابر تعاليم دين يهود و اطاعت از آن‌ها مخصوص افراد سالخورده و روحانيان است ـــ و با مشابه آن چيزي كه در مسيحيت بعد از رنسانس اتفاق افتاد، سازگار شد و رفته‌رفته بستر مناسبي براي پديد آمدن صهيونيسم مسيحي، به‌ويژه در نوع پروتستان را فراهم كرد.

……………………..

……………………

2019-03-19
كد : 32546
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss