عضویت در گروه تلگرام آسان داکعزت نفس سازمانی پی یرس و همکاران ۱۹۸۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

enter site نام پرسشنامه : تدريب بيع وشراء الاسهم كيف أتداول الأسهم عزت نفس سازمانی پی یرس و همکاران ۱۹۸۹

http://i3group.com.au/?klykva=%D9%8A%D9%88%D8%AA%D9%8A%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%8A%D8%A7%D9%84&c93=77 تداول الراجحي للاسهم get link  روایی و پایایی: دارد

enter site طریقه نمره دهی: دارد

الخيارات الثنائية المواقع التجارية منبع: دارد

http://wilsonrelocation.com/?q=%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%B3%D8%AC%D9%8A%D9%84-%D9%81%D9%8A-%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3 توضیحات:

here این پرسشنامه دارای ۱۱ ماده می­باشد که هر ماده روي يك مقياس ۵ درجه­اي از ۱(خيلي كم) تا ۵ (خيلي زياد) پاسخ داده می شود. این مقیاس برای اولین بار توسط دمیری (۱۳۹۰) ترجمه و برای اجرا تنظیم گردیده است. پی­یرس و دیگران (۱۹۸۹) ضریب پایایی این مقیاس را با استفاده از روش آلفای کرونباخ ۸۹/۰ و ضریب اعتبار آن را ۷۶/۰ گزارش کرده­اند. لانس و براون[۱](۲۰۰۸) نیز ضریب آلفای کرونباخ برای این پرسشنامه را ۹۱/۰ گزارش کرده­اند. (به نقل از دمیری، ۱۳۹۰).

go here منبع

go دمیری، حجت. (۱۳۹۰). اثربخشی آموزش مدیریت جامع استرس بر كاهش استرس شغلی, فرسودگی شغلی، علایم افسردگی و علایم عمومی اختلالات روان تنی در كاركنان شركت ملی حفاری ایران. پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ نشده. دانشگاه شهید چمران اهواز.

 

go here قیمت: اسعار الذهب في السعودية اليوم ۴۵۰۰ الخيارات الثنائية إدارة المال آلة حاسبة تومان

 

[۱]. Launce & Browne

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۱۰-۰۹
كد : 5359
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss