جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعزت نفس سازمانی پی یرس و همکاران ۱۹۸۹

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : عزت نفس سازمانی پی یرس و همکاران ۱۹۸۹

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

این پرسشنامه دارای ۱۱ ماده می­باشد که هر ماده روي يك مقياس ۵ درجه­اي از ۱(خيلي كم) تا ۵ (خيلي زياد) پاسخ داده می شود. این مقیاس برای اولین بار توسط دمیری (۱۳۹۰) ترجمه و برای اجرا تنظیم گردیده است. پی­یرس و دیگران (۱۹۸۹) ضریب پایایی این مقیاس را با استفاده از روش آلفای کرونباخ ۸۹/۰ و ضریب اعتبار آن را ۷۶/۰ گزارش کرده­اند. لانس و براون[۱](۲۰۰۸) نیز ضریب آلفای کرونباخ برای این پرسشنامه را ۹۱/۰ گزارش کرده­اند. (به نقل از دمیری، ۱۳۹۰).

منبع

دمیری، حجت. (۱۳۹۰). اثربخشی آموزش مدیریت جامع استرس بر كاهش استرس شغلی, فرسودگی شغلی، علایم افسردگی و علایم عمومی اختلالات روان تنی در كاركنان شركت ملی حفاری ایران. پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ نشده. دانشگاه شهید چمران اهواز.

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

[۱]. Launce & Browne

2019-03-03
كد : 5359
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss