جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعلم حرکت انسان ـ گرفتگی پا: مقایسه بین کار پرش با یک پا و دو پا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

علم حرکت انسان ـ گرفتگی پا: مقایسه بین کار پرش با یک پا و دو پا(۲۰۱۳)

خلاصه:

گرفتگی پا پیش بینی از عملکرد ورزشی و آسیب های است و به طور معمول در طول پرش هایی که با هر دو پا انجام می گیرند مورد بررسی قرار می گیرد. با این حال، سهم اندام ها در گرفتگی دو پا، به خوبی شناخته نشده است. این مطالعه به بررسی گرفتگی  پا در طول پرش یک طرفه و دو پا برای رسیدگی به سوالات پژوهشی زیر می پردازد:

(۱) آیا مقدار و تنوع گرفتگی پا بین دو پای مسلط و غیر مسلط متفاوت است؟ (۲) آیا گرفتگی یک پا با گرفتگی دو پا متفاوت است؟ و (۳) آیا گرفتگی دو پا با گرفتگی یک طرفه ساق پا تعیین می شود؟ سی و دو مرد که از لحاظ بدنی فعال بودند آزمایشات مکرر تست پرش  را بر روی یک پلت فرم برای هر یک از سه شرط اجرا کردند:

پرش با دو پا، پرش با یک پا بر روی پای مسلط، و پرش با یک پا بر روی پای غیر مسلط.

گرفتگی پا به صورت نسبت نقطه اوج نیروی عمودی و حداکثر جابجایی با استفاده از مدل  ساده نوسانات ۱-D برآورد شد. نه مقدار و نه تنوع گرفتگی پا در اندام مسلط و غیر مسلط متفاوت نبود. گرفتگی یک ساق پا ۲۴ درصد کمتر از گرفتگی دو پا بود و تنوع کمتری را بین گره متوالی و افراد نشان داد. گرفتگی یک ساق پا ۷۶٪ از واریانس در گرفتگی دو پا را توضیح داد. ما نتیجه گیری کردیم که برآورد گرفتگی پا در هنگام پرش با دو پا برای مطالعات مداخله ای به دلیل تنوع پایین آنها ترجیح داده می شوند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-11
كد : 122937
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss