جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعلی شریعتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

علی شریعتی

(۱۳ صفحه ورد)

مطالبی را که به عرض شما دوستان مهربان میرسانم. قطره ای از اندیشه های استاد والامقام علی شریعتی می باشد.

استاد در سال ۱۳۸۲ در روستای مزینان از توابع سبزوار ، کنار کویر متولد شد. پدرش محمد تقی در اواسط دهه ی ۱۳۳۰ از طرف داران جبهه ملی و مخالف رژیم شاه به شمار میرفت از همان آغاز علی در محیطی مذهبی و روحانی نزد اولین معلم وی یعنی پدرش نشو و نما کرد. وی دوره ی مقدماتی و متوسطه ی تحصیلات دینی رانزد پدر گذراند.

– در دوره کودکی وی ترکیبی از بی سوادی، خرافات، فقر، سلطه ی خارجی و استثمار محرومان توسط طبقه ممتاز بود.[۱]

– دوره متوسطه را در دبیرستانها و دانشسرای مقدماتی مشهد به انجام رساند. و در هجده سالگی کار معلمی را در یک روستا آغازکرد[۲]. در همین دوره نخستین فعالیتهای فرهنگی وی از جمله ترجمه ی کتاب ابوذر به ظهور رسید.

– دوره جوانی را با تحصیل در دانشگاه مشهد گذراند در این سالها ضمن تحصیل به شرکت در یک جنبش سیاسی به نام (جنبش خداپرستان سوسیالیست) سرگرم بود. و به دنبال سقوط دکتر مصدق در سال ۱۳۳۲ شریعتی در نهضت مقاومت ملی به رهبری آیت ا… سید محمود طالقانی و دیگران در شاخه ی مشهد پیوست.[۳]

– شریعتی در سال ۱۳۳۸ از دانشگاه مشهد فارغ التحصیل شد و به عنوان دانشجوی ممتاز سال بعد برای ادامه تحصیل و مطالعه در تاریخ و جامعه شناسی ادیان در دانشگاه سورین به فرانسه رفت. ایندوره برای شریعتی فرصتی بود تا با اندیشه های فلسفی وسیاسی رایج زمان آشنا شود و در زمره هواداران جنبش آزادی الجزایر در آید.

– شریعتی در سال ۱۳۴۲ با درجه دکتری به ایران بازگشت . ولی در ترکیه دستگیر شد. و پس از چند ماه حبس آزاد شد و سرانجام در دبیرستانهای خراسان و مشهد اجازه تدریس یافت و سپس دانشیار دانشگاه مشهد شد. ولی محتوای درسهای وی نارضایتی حکومت را فراهم آورد وموجب اخراج او از دانشگاه گردید.

……………………….

…………………….

2019-03-19
كد : 32514
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss