جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعنوان پروپوزال: بررسی عوامل موثر بر بهبود ترانزیت کالا از بندرامام خمینی(ره) به کشورهای حوزه قفقاز

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی عوامل موثر بر بهبود ترانزیت کالا از بندرامام خمینی(ره) به کشورهای حوزه قفقاز

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

امروزه صنعت ترانزیت یکی از پرسودترین تجارت های دنیا به شمار می رود و از این رو کشورها و بنادری که در مسیر کریدورهای بین المللی ترانزیتی قرار می گیرند، می توانند بیشترین بهره را از این تجارت ببرند. از طرفی بهبود عملکرد بنادر و باقی ماندن آنها در عرصه رقابت تنها با سرمایه گذاری های سنگین امکان پذیر نیست، بلکه این امر تابعی از سیاست های تجاری و گمرکی و بهبود عملکرد بوروکراتیک است (ایدنی، ۱۳۹۱).

……

مرور منابع:

سیاره و همکاران (۱۳۹۰) عوامل تأخیر در عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای فله خشک در بندر امام خمینی را با استفاده از روش تجزیه و تحلیل خطا و آثار آن را مورد مطالعه قرار دادند. نتایج مطالعه نشان داد که چهار عامل عدم آمادگی صاحبان کالا، تشریفات پاس و قرنطینه، مسایل اداری و مالی و کمبود کامیون به عنوان عوامل مهم ایجاد تأخیر در عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای فله خشک بندر امام خمینی شناسایی گرید.

………..

سوالات تحقیق:

سوال اصلی تحقیق:

چه عواملی بر بهبود ترانزیت کالا از بندرامام خمینی(ره) به کشورهای حوزه قفقاز تأثیر گذار است؟

سوالات فرعی:

مهم ترین عامل موثر بر بهبود ترانزیت کالا از بندرامام خمینی(ره) به کشورهای حوزه قفقاز کدام است؟

آیا امکان بهبود و ارتقاء ظرفیت ترانزیت کالا از بندرامام خمینی(ره) به کشورهای حوزه قفقاز وجود دارد؟

 

………….

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

 

2019-02-25
كد : 2697
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss