جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعنوان پروپوزال: بررسی نقش بیمه در توسعه تولید گندم در شهرستان مسجد سلیمان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی نقش بیمه در توسعه تولید گندم در شهرستان مسجد سلیمان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در بيشتر كشورهاي در حال توسعه از جمله ايران كه بخش عمده توليد ناخالص ملي و اشتغال آن در گرو بخش كشاورزي است. ايجاد شرايط مطلوب براي بهره وري بيشتر و دادن اميد و امنيت كافي به بهره برداران براي استمرار توليد در بخش كشاورزي و توسعه این بخش بيش از پيش بايد مورد توجه قرار گيرد. پيدايش بيمه بطور كلي و بيمه محصولات كشاورزي به طور اخص، محصول عدم اطمينان و وجود ريسك در فعاليتهاي اقتصادي است. بيمه محصولات كشاورزي تمهيدي است در راستاي تامين مشاركت گسترده كشاورزان براي نيل به يك كشاورزي پايدار. بر همين اساس فعاليت بيمه محصولات كشاورزي در سال زراعي ۶۴-۶۳ با دو محصول پنبه و چغندرقند آغاز به تدريج توسعه يافت (رسول اف، ۱۳۸۰).

……

مرور منابع:

نیک نامی و همکاران (۱۳۸۸) اثرات بيمه محصولات كشاورزي بر وضعيت اقتصادي گندم کاران خسارت ديده شهر قم را مورد بررسی قرار داد. تحقيق حاضر از نوع کاربردي و به لحاظ روش، پيمايشي مي باشد. جامعه آماري تحقيق شامل ۲۴۰۰ نفر از گندم کاران شهرستان قم مي باشد که با توجه به فرمول کوکران حجم نمونه ۱۴۰ نفر تعيين گرديد. ابزار تحقيق شامل پرسشنامه اي بود که روايي آن توسط استادان دانشگاه و تعدادي از کارشناسان مورد تاييد قرار گرفت. پايايي پرسشنامه، توسط آزمون مقدماتي مورد تاييد قرار گرفت، به نحوي که ضريب کرونباخ آلفا ۸۶ درصد تعيين گرديد. نتايج حاصل از رگرسيون چندگانه به روش گام به گام نشان مي دهد که از بين متغيرهاي مستقل شش مورد آن ها در وضعيت اقتصادي گندم کاران نقش موثر داشته اند که شامل متغيرهاي زمان بازپرداخت، متوسط سطح زيرکشت، سن، ميزان تحصيلات، ميزان غرامت و سابقه گندم کاري مي باشند که در مجموع ۹۰ درصد از تغييرات متغير وابسته تحقيق را تبيين و پيش بيني مي کنند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

– بین بیمه محصول گندم و کارایی تولید گندمکاران شهرستان مسجد سلیمان رابطه وجود دارد.

– بین بیمه محصول گندم و بکارگیری ابزارهای جدید توسط گندمکاران شهرستان مسجد سلیمان رابطه وجود دارد.

– بین بیمه محصول گندم و توسعه تولید پایدار گندم گندمکاران شهرستان مسجد سلیمان رابطه وجود دارد.

– بین بیمه محصول گندم و سطح زیر کشت گندمکاران شهرستان مسجد سلیمان رابطه وجود دارد.

– بین بیمه محصول گندم و بهبود کیفیت و کمیت محصول گندمکاران شهرستان مسجد سلیمان رابطه وجود دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2722
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss