جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعنوان پروپوزال: بررسی و شناسایی عوامل مؤثر در بهره وری معلمان و رتبه بندی آنها

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال:  بررسی و شناسایی عوامل مؤثر در بهره وری معلمان و رتبه بندی آنها

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

در عصر اقتصاد، همه شرکت ها و سازمان ها به دنبال بهبود و ارتقای وضعیت بهره وری و عملکرد خود هستند. سازمان ها، افراد، بخش ها، اتحادیه ها، مدیران و کارکنان همه از واژه های مرتبط با بهره وری و عملکرد استفاده می کنند تا بیان کنند که چگونه می توان کارها را بهتر انجام داد. بهره وری یک مسأله جهانی است و حدود سه دهه است که تلاش هایی در جهت رفع کاستی های آن در سازمان ها شروع شده است و یا به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد و بهره وری سازمان ها بوده اند (جودزاده و همکاران، ۱۳۹۸).

بهره وری و عملکرد در سازمان ها و شرکت های مختلف تغییرات فناوری، راندمان فنی و سازمانی و صرفه جویی واقعی هزینه ها را در بر می گیرد. راندمان و عملکرد بالاتر به شرکت اجازه می دهد تا با سطح مشابه ورود ها، بازده بالاتری را ایجاد کند و سرانجام رشد اقتصادی کلی قوی تری را ارائه می دهد (ویلفرید و تاپسوبا، ۲۰۱۹).

بهره‌وری آموزشی در مدارس از جمله بحث‌های مداومی است که مرتباً در حیطه آموزش و پرورش مطرح می‌شود؛ نظارت جدی‌ای بر عملکرد افراد مشغول به کار در حوزه آموزشی وجود ندارد و همین عدم نظارت باعث شده است که کیفیت آموزشی در ایران به شدت پایین بیاید. در این مورد باید گفت که نظارت بر کیفیت آموزشی بر عهده خود آموزش و پرورش است و باید از نزدیک معلمان را ارزیابی کند تا رقابت سالم میان آنها به وجود بیاید و از طرف دیگر در پذیرش معلمان جدیت و برنامه خاصی وجود ندارد، آموزش ضمن خدمت و بررسی عملکرد دبیران وجود ندارد.   وقتی معلمان دغدغه هزینه خود و زندگی‌شان را داشته باشند چگونه می‌توانند به فکر بهتر آموزش دادن به نونهالان جامعه باشند و تا زمانی که این مسئله پابرجاست، روند معکوس بهره‌وری آموزشی در ایران نیز پابرجاست (فرجی، ۱۳۸۵).

……

مرور منابع:

میر غفوری و صیادی (۱۳۸۶) شناسایی و تجزیه و تحلیل عوامل مؤثر بر بهره وری معلمان را در استان یزد انجام دادند. در گام نخست با بكارگيري نظرات خبرگان و تكنيك دلفي، ۳۹ عامل تاثيرگذار بر بهره وري معلمان شناسايي و در هفت گروه طبقه بندي گرديد. در نهايت با استفاده از روش هاي آماري و تكنيك Topsis اين عوامل رتبه بندي شدند. نتايج رتبه بندي در مطالعه آنها نشان مي دهد كه عامل هاي آموزشي و اقتصادي، رفاهي داراي بيشترين تاثير بر بهره وري معلمان مي باشند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

 1. عوامل آموزشی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 2. عوامل مدیریتی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 3. عوامل اقتصادی و رفاهی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 4. عوامل فردی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 5. عوامل فیزیکی و محیطی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 6. عوامل فرهنگی بر بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.
 7. عوامل به روز رسانی اطلاعاتی معلمان در بهره وری معلمان تأثیر معنی دار دارد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2706
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss