جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعنوان پروپوزال: تاثير بازاريابي الكترونيك برعملكرد بازاريابي شرکت های خصوصی فعال در صنایع گردشگری شهر سبزوار

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: تاثير بازاريابي الكترونيك برعملكرد بازاريابي شرکت های خصوصی فعال در صنایع گردشگری شهر سبزوار

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

چند دهه آتي عصر مج ازي به واسطه تكنولوژي ارتباطات، همانند چتري تمام فعاليت هاي روزمره انسان را در هر زمان و مكاني تحت پوشش قرار خواهد داد. چرا كه دانش اساس محوريت تمامي جنبه هاي تحول و پيشرفت قرار گرفته و فناوري اطلاعات به عنوان كاربردي ترين شكل دانش ابزاري توانمند كننده در جهت تسهيل پيشبرد اهداف اقتصادي، اجتماعي و سياسي بشر در آمده است. در اين ميان به واسطه تاثيري كه اينترنت بر تجارت گذاشته، آگاهي و استفاده از آن براي همه شركت ها و سازمان هايي كه سعي در پاسخ گويي به هنگام نيازهاي مشتريانشان در جهت رقابت پذيري جهاني دارند، امري ضروري به نظر مي رسد  (نیکوکار و همکاران، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

شعرباف و مرتضوی (۱۳۸۸) شناسايي عوامل موثر جهت استفاده موفق از بازاريابي اينترنتي در شركتهاي صنايع غذايي استان خراسان رضوي را مورد مطالعه قرار دادند. ابزار جمع آوري اطلاعات، پرسشنامه مي باشد روش آماري در تجزيه و تحليل داده ها، استفاده از روشهاي تحليل عاملي و آمار توصيفي مي باشد. نتايج به دست آمده از اين تحقيق نشان مي دهد كه كليه متغيرهاي شناسايي شده موثر بر استفاده موفق از بازاريابي اينترنتي، از ادبيات موضوع در جامعه آماري موثر تشخيص داده شده اند ولي ميزان استفاده از آنها در حال حاضر در حد متوسط قرار دارد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

عناصر چهارگانه بازاریابی الکترونیکی بر عملکرد بازاریابی شرکت‌های کوچک فعال در صنعت جهانگردی شهر سبزوار تأثیرمعناداری دارد.

فرضیه های فرعی:

طراحی وب بر عملکرد بازاریابی شرکت‌های کوچک فعال در صنعت جهانگردی شهر سبزوار تأثیر معنادار دارد.

تبلیغات در وب بر عملکرد بازاریابی شرکت‌های کوچک فعال در صنعت جهانگردی شهر سبزوار تأثیر معنادار دارد.

قیمت‌گذاری تحت وب بر عملکرد بازاریابی شرکت‌های کوچک فعال در صنعت جهانگردی شهر سبزوار تأثیر معنادار دارد.

مدیریت روابط مشتری تحت وب بر عملکرد بازاریابی شرکت‌های کوچک فعال در صنعت جهانگردی شهر سبزوار تأثیر معنادار دارد.

………….

 

2019-02-25
كد : 2694
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss