جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعوامل مؤثر بر جذب سپرده های بانکی در بانک های خصوصی (مطالعه موردی : بانک اقتصاد نوین)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: عوامل مؤثر بر جذب سپرده های بانکی در بانک های خصوصی (مطالعه موردی : بانک اقتصاد نوین)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

 سپرده گذاري مردم نزد بانكها از دو لحاظ داراي اهميت مي باشد: اول آن كه وجوهی كه مردم به بانكها مي سپارند، قدرت وام دهي بانك ها را افزايش مي دهد و لذا بانكها مي توانند از محل پس اندازهاي حاصل وام هاي جديد بيشتري در جهت امور توليدي و سرمايه گذاري تأمين كنند. دومين اهميت افزايش سپرده هاي مردم نزد بانكها اين است كه وقتي مردم ترجيح دهند پول خود را نزد بانكها نگهداري نموده و كمتر براي خرج آن اقدام نمايند، از حجم پول در گردش كاسته شده كه اين امر باعث كاهش نرخ تورم و در نتيجه افزايش قدرت خريد مردم مي گردد. همين عوامل باعث شده كه بانكها به طرق مختلف مردم را جهت مراجعه به آنها و سپرده گذاري تشويق نمايند و به اين ترتيب به رونق اقتصادي كشور كمك كنند(سپانلو، ۱۳۸۴).

……

مرور منابع:

ابونوری و سپانلو(۱۳۸۴)، با تجزیه و تحلیل عوامل درون سازمانی بر جذب سپرده های بانکی، آثار عوامل درون سازمانی مانند میزان تسهیلات بانکی، تعداد کارکنان، تعداد باجه های تحویلداری، ضریب تغییرات حقوق پرسنل، موقعیت مکانی شعب و تجهیزات شعبه از قبیل کامییوتر، دستگاههای پول شمار، دستگاه پایانه فروش، دستگاه خودپرداز(ATM ) میز وصندلی، آب سردکن و . . . بر جذب سپرده های بانک ملت را بررسی کرده اند و برای این منظور از یک نمونه ۵۱ تایی از شعب حوزه تهران طی سال های ۱۳۸۰ – ۱۳۷۸ استفاده کرده اند و این پژوهش از طریق نظر سنجی بعمل آمده است و نتایج زیر حاصل شده است: افزایش تسهیلات بانکی، با فرض ثابت بودن سایر شرایط، موجب افزایش سپرده ها می شود. افزایش تعداد پرسنل باعث کاهش میزان سپرده های می شود و بر طبق همین نتیجه استدلال می کند که بانک ملت از لحاظ پرسنل اشباع بوده و افزایش پرسنل تاثیر معکوس روی سپرده ها دارد. افزایش میزان تجهیزات به افزایش سپرده ها کمک می کند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- ميزان تسهيلات واقعی و ميزان سپرده های واقعی بانکی در بانک های خصوصی تاثیر مثبت دارند.

    1. نرخ سود واقعی سپرده ها با میزان سپرده های واقعی در بانک های خصوصی تاثیر مثبت دارد.۴- تورم بر حجم سپرده های واقعی بانک های خصوصی تاثیر منفی دارد.۶- ارزش بازار بورس بر میزان واقعی سپرده ها در بانک های خصوصی تاثیر مثبت دارد.
  • ۵- تعداد شعب بانکی بر میزان واقعی سپرده در بانک های خصوصی تاثیر مثبت دارد.
  • ۳- تولید ناخالص واقعی داخلی بر سپرده های واقعی بانکی در بانک های خصوصی تاثیر مثبت دارد.

 

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

2019-02-25
كد : 2828
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss