جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتعوامل موثر بر اثر بخشی و کارایی تجزیه و تحلیل نیازهای سهامداران در جلسه توجیهی پروژه های مشارکت خصوصی عمومی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Factors affecting effectiveness and efficiency of analyzing stakeholders’ needs at the briefing stage of public private partnership projects (2013)

عوامل موثر بر اثر بخشی و کارایی تجزیه و تحلیل نیازهای سهامداران در جلسه توجیهی پروژه های مشارکت خصوصی عمومی

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۲۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

جلسه توجیهی بیشترین اهمیت در پروژه های مشارکت خصوصی عمومی (PPP) به عنوان وسیله انقال پیام مهم در مورد آنچه سهامداران نیازدارند را دارد. با اینحال نیازهای سسهامداران اغلب در جلسه توجیهی شفاف نیستند. با در نظر گرفتن این مطلب، هدف این قسمت از مقاله تحلیل آن دسته از نیازهای کلیدی سهامداران که توسط شرکت کنندگان در پروژه شناخته شوند، می باشد.بر اساس ۱۸ عامل مربوط به نیازهای سهامداران متون و مصاحبه های مربوطه شناخته شد. اهمیت این عوامل با استفاده از یک پرسشنامه در هنگ سنجیده شد. همچنین، انتظار می رفت که برخی از متغیرهای پیش زمینه باید در تععین این عوامل به حساب آورده شوند. بنابراین، به غیر از استفاده از روش های ساده، بک روش رتبه بندی وزنی، توسعه داده شد که می توانست اهمیت وزنی از عوامل مرتبط با سهامداران  را برآورد کند. در اینپژوهش، چهار متغیر زمینه ای شناسایی شد و اثرات آنها بر جنبه هایی مانند نوع و ماهیت یک پروژه PPP، نقش در یک پروژه PPP،و تجربه کار در یک پروژه PPP مورد آزمایش قرار گرفت. به منظور گروهبندی این عوامل، یک تجزیه و تحلیل اکتشافی روی عوامل انجام شد و چهارا جنبه استخراج شد. سپس رابطه این جنبه ها با چهار متغیر زمینه ای با استفاده از هر دو آزمون t یا ANOVA. مورد آزمایش قرار گرفت . نتایج نشان می دهد که چهار متغیر زمینه ای در رتبه بندی از جنبه های مهم بودند. پس از ترکیب اثر چهارمتغیر زمینه ای، اهمیت وزنی ۱۸ عامل با استفاده از روش رتبه بندی وزنی تحلیل شد. در نهایت، بحث در موردرتبه بندی عوامل ارائه شده است.

کلمات کلیدی: عوامل بحرانی، جلسه توجیهی، مشارکت خصوصی عمومی، سهامداران، مدیریت ساخت و ساز، تجزیه تحلیل عاملی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4261
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss