جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتفرم‎هاي جستجوي اطلاعات از بانك‎هاي خارجي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

فرم‎هاي جستجوي اطلاعات از بانك‎هاي خارجي

(۲۲ صفحه ورد)

چكيده

در اين مقاله فرم‎هاي جستجوي اطلاعات از بانك‎هاي خارجي در سال ۱۳۷۴ تجزيه و تحليل شده و از نظر وضعيت تحصيلي, مقطع و گروه تحصيلي, نوع دانشگاه, موضوعات درخواستي, ميزان درآمد حاصله و تراكم مراجعين در ماه‎هاي مختلف سال مورد بررسي قرار گرفته است.

بانك‎هاي اطلاعاتي به منظور سازمان دادن به اطلاعات پراكنده‎اي ايجاد مي‎شوند كه در حالت پراكندگي ماده خامي بيش نيستند و با پردازش آن‎ها مي‎توان بر اساس نيازها و مراجعات مختلف, مجراهاي مناسب بازيابي اطلاعات را براي استفاده‎كنندگان فراهم كرد.

مركز اطلاعات و مدارك علمي نيز به منظور پاسخگويي به نيازهاي اطلاعاتي مراكز و مؤسسات پژوهشي, محققان, استادان, دانشجويان و… در چارچوب اهداف و وظايف محوله اقدام به تهيه و…………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………..

 

2019-03-27
كد : 41079
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss