جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتفرم خام و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد، دکتری مدیریت، روانشناسی، حسابداری، معماری، ادبیات!

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

فرم خام و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد، دکتری مدیریت، روانشناسی، حسابداری، معماری، ادبیات!

نمی دانم کجای کار هستید ولی در هر کجای پژوهش که قرار داشته باشید باید از نمونه پروپوزال و نمونه کار استفاده کنید بخصوص که رشته هایی مثل گرایش های مدیریت باشید. پروپوزال های آماده دقیقا در همین نوشتن تز اصلی باید مطالعه و از آنها الگوبرداری شود. اگر کسی بتواند آن را درست استفاده کند در قبال هزینه ای که پرداخته برنده است. در واقع مقطع کارشناسی ارشد هست که دانشجوها زیاد روش تحقیق بلد نیستند والا دانشجویان دکتری تا اندازه ای قبلا یک پژوه و کار پایان نامه را گذرانده و تا حدودی به راه و چاه آشنایی دارند. حال برای راهنمایی آن عده ای که تازه برای اولین بار است پروپوزال نویسی را تجربه می کنند می خواهیم چند مطلب مفید در اینجا بیاوریم:

به خود بگویید می توانم و از بیم و هراس دوری کنید وقتی نمونه را ببینید کمی جرأتتان بیشتر می شود. مخصوصا اگر ارشد هستید. پس فقط شروع به نوشتن کنید و تا می توانید از الگوی کار استفاده کنید. پروپوزال آماده کارشناسی ارشد در برخی سایت ها مثل آسان داک از کیفیت خوبی برخوردار است و در حقیقت برای همین کارها هم گذاشته شده است.

چرا من نتوانم؟ این چیزی است که فقط باید به خود بگویید چون تمام افرادی که یکبار این مسیر را رفته اند به سخت نبودن کار ایمان دارند و مانند بسیاری از کارها که در ابتدا بلد نیستید سخت به نظر می رسد و وقتی که توانستید فرم خام طرح پیشنهادی را پر کنید دیگر در دسته افراد با تجربه قرار می گیرید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان و اساتید ما تماس بگیرید.

 

2018-12-04
كد : 101647
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss