جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتتفسیر آزمون MMPI-2:

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

تفسیر آزمون MMPI-2:

مراجع خانمی ۳۵ ساله و متاهل می باشد. مراجع در تاریخ ؟؟؟ با حضور روان شناس بالینی در بخش روان ویزیت شد. پس از اخذ شرح حال و مصاحبه بالینی، اهداف ارزیابی تشریح، و با موافقت بیمار، آزمون MMPI-2 اجرا گردید. نتایج یافته های آزمون به شرح زیر است:

مدت زمان اجرای آزمون MMPI-2 در حدود ؟؟؟ طول کشید که طبیعی می­باشد.

تفسیر مقیاس­هاس روایی:

در کل به نظر می­رسد که نیمرخ بدست آمده از این فرد معتبر می­باشد. پاسخهای تصادفی وجود ندارد و نمره T  بالاتر از ۱۰۰ نیست. فرد از یک الگوی پاسخدهی درست یا غلط به همه ماده ها نیز استفاده نکرده است. از میان شاخص های روایی نمره F scale برابر با ۸۵ است، که این میزان نشان دهنده تمایل بیمار به اغراق در مشکلات، تمارض یا بزرگ نمایی، آشفته تر نشان دادن وضعیت روانی خود و به طور کلی faking bad است. (نکته قابل توجه اینست که بعد از افراشتگی این شاخص، بالطبع clinical scales به ویژه مقیاس ۸ بالا خواهد رفت که باید این مقیاس را با احتیاط تفسیر کرد)؛ با توجه به تمایل بیمار به همکاری از آنجاییکه در نمرات پایین L & K مشهود است به نظر می­رسد در ارزشیابی احتمال نامعتبر بودن نیمرخ بایستی احتیاط کنیم، زیرا نمره F scale برابر با ۸۵ ممکن است نشاندهنده فریادی برای کمک نیز باشد، در واقع، اگر نمره ها منعکس کننده آسیب باشند مراجع احتمالاً فردی گمگشته، بی­قرار، دمدمی و ناخشنود است. چنین افرادی ممکن است بی­ثبات، خودشیفته، دارای شخصیت نمایشی بوده و یا برای خود دلسوزی کنند. آنان همچنین ممکن است از مشکلات خود برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران و جلب توجه آنان استفاده کنند. آزمودنی در مقیاس F(p) نمره متوسط دارد یعنی قصد تمارض ندارد و ….

تفسیر مقیاس¬هاس بالینی:
code types برافراشته به ترتیب در کد های ۲, ۸, ۷, ۳ & 1 می باشد، همچنین، شاخص های ۶ و ۴ نیز برافراشتگی دارند هرچند نسبت به کدهای دیگر برافراشتگی کمتری دارند ولی این میزان برافراشتگی دارای ارزش تفسیری می¬باشد.

…….

ویژگی­های شخصیتی:

ویژگی­های شخصیتی افراد دارای کد تایپ ۲۸/۸۲ شامل زود رنجی، وابستگی، عدم جرات و تحریک پذیری است. این افراد اغلب احساس گناه و خود تنبیهی می­کنند. به گونه توجیه پذیری می­ترسند که کنترل هیجانهایشان را از دست بدهند. یک…….

گزارش نهایی:

کدگذاری ولش: ۲**۸*۳۱۶F”۰ʼ۴+۵K/L9

در کل به نظر می­رسد که نیمرخ بدست آمده از این فرد معتبر می­باشد. از میان شاخص های روایی نمره F scale برابر با ۸۵ است، که……………

پیشنهادات و کاربردهای درمانی:

برافراشتگی مقیاس ۲ احتمال خودکشی را افزایش می­دهد، این امر بویژه هنگامی صادق است که برافراشتگی­ها زیاد و یا خیلی زیاد بوده و برافراشتگی­ها…….

۱۲۰۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5443
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss