جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتفوايد درخت و درختكاري

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

فوايد درخت و درختكاري

(۱۳ صفحه ورد)

فوايد و ارزش‌هاي درختان شهري و پيرامون شهري

بيشتر درختان و درختچه‌ها براي تامين سايه و زيبايي در شهر كاشته مي‌شوند،‌ اما درختان و درختچه‌ها فوايد و ارزش‌هاي ديگري نيز دارند،‌ كه بايد در انتخاب آنها توسط كارشناسان به آنها توجه شود. اين فوايد و ارزش‌ها مي‌توانند در سه گروه به شرح زير دسته‌بندي شوند: زيست‌محيطي، اجتماعي – فرهنگي و اقتصادي.

فوايد و ارزش‌هاي زيست‌محيطي

درختان، محيط‌زيست را با كنترل اقليم، كنترل آلودگي و افزايش كيفيت هوا، حفاظت در برابر تشعشعات ماورا بنفش، در برابر باد، تخفيف آلودگي صدا، ترسيب كربن،‌ حفات از كيفيت آب و خاك، پناه دادن به پرندگان و حياط وحش تغيير مي‌دهند.

درختان و كنترل اقليم شهر

كنترل اقليم با تعديل اثرات خورشيد، باد و باران تحقق مي‌يابد. انرژي خورشيدي در تاستان توسط برگ‌هاي درختان، به ويژه پهن برگان، جذب يا تغيير جهت مي‌دهد و در زمستان از بين شاخه‌هاي درختان (خزان‌كننده) عبور مي‌كنند. در تابستان وقتي مردم در زير سايه درختي مي‌ايستند، احساس خنكي مي‌كنند و از قرار گرفتن در نور خورشيد و اثرات زيان‌بخشي اشعه ماوراء بنفش كه در هواي آلوده شهر تشديد مي‌يابد، در امان‌اند.

سايه به ويژه در اقليم كشور ما و از جمله براي تهران با بيش از ۳۰۰ روز آفتابي يكي از مهم‌ترين فوايد و محسوس‌ترين ارزش‌هاي درختان شهري است.

………………………

………………………

2019-03-20
كد : 32839
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss